Katarzyna Walter i Roman Dziewoński są razem?


Walter i DziewonskiZnana z serialu „Na Wspólnej” Katarzyna Walter (55 l.) w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że rok temu „spotkała świetnego faceta”. Nie chciała jednak zdradzić jego tożsamości.
„Jest starszy ode mnie o 5 lat. Ponieważ jest osobą publiczną, nie za dużo mogę o nim powiedzieć. Dodam, że podziwiam go za wiedzę i fantazję” – mówiła w ostatnim wywiadzie Katarzyna Walter.
Tygodnik „Życie na Gorąco” dowiedział się, że chodzi o Romana Dziewońskiego (61 l.), syna Edwarda Dziewońskiego, wybitnego aktora, satyryka, twórcę kabaretów.
Dziewoński junior, jak ojciec, związał się z kulturą – jest reżyserem z dyplomem warszawskiej PWST, architektem, pisarzem.
Para nie mieszka razem, chroni prywatność i rzadko pojawia się publicznie.
Ktoś ich widział w Teatrze Kwadrat, ktoś w Polskim przy Karasia… – Oboje są ludźmi wolnymi, nie rozbili żadnych związków, nikomu ta miłość nie robi krzywdy – opowiada informator tygodnika, dodając, że para nie chce robić zamieszania wokół swojej relacji.
– Ile to już razy było, że ktoś opowiadał w gazecie o wielkiej miłości, a za chwilę płakał, że już po. Oni tak nie chcą.
Nie mam już czasu na marnowanie życia
Oboje nie mieli szczęścia do związków. Ona od pierwszego i drugiego męża odeszła, gdy jej dzieci miały pół roku.
– Walczyłam o spokój w domu i poczucie bezpieczeństwa. A moje nieudane relacje z byłymi mężami nie dawały mi tego – opowiadała w jednym z wywiadów.
Życie jej nie oszczędzało. By utrzymać dom, na jakiś czas porzuciła aktorstwo i podjęła pracę w agencji reklamowej. Do zawodu wróciła po 10 latach, zaczynając niemal od zera.
Opłaciło się, dziś gra m.in. Agnieszkę Olszewską w „Na Wspólnej”. Syn i córka są już dorośli, jak mama, radzą sobie w życiu i mają z nią świetny kontakt.
Walter uczy również aktorstwa w prywatnej uczelni, zamierza napisać książkę. – Wiem dokładnie, że już nie mam czasu na marnotrawienie życia – mówi.
Dziewoński także jest po rozwodzie. Z byłą małżonką, z zawodu panią architekt, ma dorosłego syna.
źródło: pomponik.pl