Katarzyna Pakosińska i jej partner planują ślub


Katarzyna Pakosińska nie kryje zadowolenia. W jej życiu prywatnym się układa.
Szczerze wyznaje, że rozwód był dla niej traumą. Bycie „solo” szczególnie boleśnie odczuwała podczas rodzinnych spotkań i uroczystości.
„Wszyscy przychodzili z drugą połową, a ja tylko z córką. Nieraz zaszkliły mi się oczy. Dziesięć lat byłam sama. Myślałam, że jestem jakaś ułomna” – zwierzyła się Piotrowi Najsztubowi w programie „Miło/ść”.
Na szczęście „bycie kobietą samotną” ma za sobą. Znalazła partnera idealnego dla siebie. Zapytana, czego oczekuje od mężczyzny, żartobliwie odpowiedziała: „Jeśli się będę przy nim śmiała, a jeszcze mnie nakarmi! To będzie idealnie”
Więc skoro zdecydowała się wyjść po raz drugi za mąż, należy założyć, że nowy partner ma poczucie humoru i na pewno jest smakoszem. I Gruzinem. Ojcem dwojga dzieci. Przyznaje, że bardzo przeżywała moment poznania.
Spędziła kilka bezsennych nocy, zastanawiając się, co powiedzieć, jak się zaprezentować.
„Miałam wielki stres, jak to zrobić, żeby wszystko dobrze się ułożyło” – mówiła.
W końcu przestała o tym myśleć i zdecydowała się pójść na żywioł, wychodząc z założenia, że wszystko dobrze się ułoży. I ułożyło się.
Tak więc oboje wnoszą do nowego związku dzieci z poprzednich małżeństw. I ma nadzieję, że razem uda im się bezboleśnie przeprowadzić je przez życie.
„Chciałabym tak wychować córkę, Maja ma 13 lat, by miała odwagę do podejmowania własnych decyzji” – wyznała.
Z humorem mówi, że dopiero od niedawna wie czego chce od życia i ma odwagę to komunikować.
„Dojrzałam do tego, by „partnerzyć” w związku i w końcu dostrzegłam w mężczyźnie człowieka” – deklaruje.
Wychowała się w bardzo tradycyjnej rodzinie.
„Mama od razu trafiła na mężczyznę swojego życia, rodzice pobrali się w 1968 roku i są parą idealną. Kiedy czasem porywam ją do kina, gdy wracamy, ojciec chodzi koło bramy, niecierpliwie oczekując jej powrotu. Nie lubią być bez siebie. Siostra swojego przyszłego męża poznała w szkole podstawowej. Pobrali się w wieku 20 lat. Mają troje dzieci i są najszczęśliwszymi ludźmi. Ja, niestety nie miałam takiej prostej drogi” – wyznaje.
Wiadomo, że mając taki przykład, małżeńskie niepowodzenie przeżywa się podwójnie boleśnie.
„Moje małżeństwo z Tomkiem było raczej z przyjaźni. Ale udało nam się zachować dobre relacje ze względu na naszą córkę Maję” – opowiadała.
Bardzo przeżyła zawodowy krach. W 2011 roku rozstała się z Kabaretem Moralnego Niepokoju, z którym była związana od czasów studiów, od 1996 roku.
„W pierwszej chwili myślałam, że to koniec świata. W bezpardonowy sposób odebrano mi kawał życia, mojej pasji. A realnie? Zostałam sama z malutkim dzieckiem, z kredytem, bez pracy, bez przyjaciół…” – mówiła.
Po czarnych dniach, podniosła się. Napisała książkę, śpiewała z zespołem Leszcze, oglądaliśmy ją w „Tańcu z Gwiazdami”.
Zdobyte tam umiejętności już wkrótce wykorzysta. Bo ślub – jak deklaruje – planowany jest na wiosnę.
Dlaczego w ogóle się zdecydowała?
„Małżeństwo – jest ważne – to deklaracja mężczyzny, że chce z tobą być. Magia zaczęła się już od podjęcia decyzji. Poczułam spokój, że kończy się moja szarpanina. Znalazłam swojego wyśnionego księcia. Nawiasem mówiąc, mój Gruzin naprawdę okazał się księciem” – cieszy się Pakosińska.
źródło: pomponik.pl
tagi: Szot, Kasia wychodzi za mąż
Biografia Katarzyny
Katarzyna Pakosińska (ur. 9 kwietnia 1972 w Warszawie) − polska artystka kabaretowa, polonistka, aktorka, konferansjerka, kiedyś dziennikarka TVP Polonia.
W 1996 roku wraz z czterema kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. Pakosińska wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu[1].
Jest autorką i współproducentką serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją pokazywanego wiosną 2009 roku w TVP oraz w gruzińskiej telewizji publicznej w 2015. Była dwukrotnie nominowana do tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”. Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce, m.in Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą)[2] oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan)[3].
Jesienią 2011 roku wzięła udział w trzynastej edycji programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji TVN[4]. Jej partnerem tanecznym był włoski tancerz, Stefano Terrazzino. Para odpadła w dziewiątym odcinku, zajmując szóste miejsce[5].
W listopadzie 2012 roku wydała swoją pierwszą książkę pt. Georgialiki. Książka pakosińsko-gruzińska[6]. W listopadzie 2013 roku autorzy serwisu Oblicza Gruzji oskarżyli ją o plagiat oraz zarzucili, że w książce skopiowała, bez ich wiedzy i zgody, fragmenty ich reportaży oraz toasty gruzińskie w ich własnych adaptacjach. Jednocześnie wskazali także kilka innych fragmentów skopiowanych m.in. z Wikipedii z naruszeniem jej licencji[7]. 29 grudnia został opublikowany list otwarty w sprawie kolejnych kilkudziesięciu plagiatów znalezionych w książce[8]. Do listu dołączony został spis wszystkich wykrytych plagiatów[9] oraz galeria skanów porównujących fragmenty z książki i źródła, z których zostały skopiowane[10]. W oficjalnym oświadczeniu Pakosińska oraz wydawnictwo Pascal potwierdzili, że „niektóre fragmenty tekstu autorki zawierały zapożyczenia, które omyłkowo nie zostały odpowiednio oznaczone” i zadeklarowało, że rozpoczęto „proces gruntownego sprawdzania i reedycji książki”[11]. Sprawa nigdy nie trafiła do sądu, a Katarzyna Pakosińska nie została oficjalnie oskarżona o popełnienie plagiatu.
Wiosną 2013 prowadziła program Ale mądrale! emitowany w TVP1. W latach 2014–2015 współpracowała z zespołem Leszcze, z którym nagrała utwór „Roześmiana” oraz cover piosenki Wandy Warskiej, „Zabierz moje sukienki”[12]. W listopadzie 2015 roku ukazała się książka dla dzieci jej autorstwa pt. „Malina cud-dziewczyna” (wyd. Muza), za którą otrzymała nagrodę ZAiKS w kategorii „debiut w twórczości dla dzieci i młodzieży”[13].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz