Katarzyna Pakosińska i jej chłopak są po ślubie?


Katarzyna Pakosińska wzięła ślub z gruzińskim dziennikarzem – taka informacja obiegła media w całej Polsce. Co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana? Dzięki wypowiedzi aktorki wszystko stało się już jasne.
Pakosińska wzięła ślub? Aktorka i satyryczka postanowiła w końcu ustosunkować się do informacji, które 21 sierpnia 2017 obiegły polskie media. Plotki na temat ślubu Katarzyny (45) z gruzińskim dziennikarzem zrodziły się z nagrania, na którym artystka ze swoim z przystojnym partnerem pozuje w tradycyjnych, gruzińskich strojach. Co więc wiemy na temat aktualnego stanu cywilnego byłej gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju?
Pakosińska wzięła ślub w niedzielę 20 lipca w kościele katedralnym Sweti Cchoweli w mieście Mccheta w Gruzji – taką informację podał serwis Newseria Lifestyle. Co ciekawe, w rozmowie z portalem Plejada.pl, Katarzyna zdementowała wszelkie informacje o ślubie.
Tak jak to zwykle bywa, w zaskakujących doniesieniach na temat drugiego małżeństwa Pakosińskiej jest ziarno prawdy. Na początku 2017 roku aktorka zdradziła bowiem w wywiadzie z Piotrem Najsztubem, że wiosną 2018 roku weźmie ślub ze swoim pochodzącym z Gruzji narzeczonym. Wygląda więc na to, że najprawdopodobniej nietypowa sesja zdjęciowa aktorki z narzeczonym zmyliła część polskich dziennikarzy.
Przypomnijmy, że Katarzyna ma już za sobą jedno małżeństwo. Ze związku z byłym mężem Tomaszem aktorka ma 14-letnią córkę Maję Antoninę.
źródło: gala.pl
Biografia Katarzyny
Katarzyna Pakosińska (ur. 9 kwietnia 1972 w Warszawie) − polska artystka kabaretowa, polonistka, aktorka, konferansjerka, kiedyś dziennikarka TVP Polonia.
W 1996 roku wraz z czterema kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. Pakosińska wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu[1].
Jest autorką i współproducentką serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją pokazywanego wiosną 2009 roku w TVP oraz w gruzińskiej telewizji publicznej w 2015. Była dwukrotnie nominowana do tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”. Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce, m.in Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą)[2] oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan)[3].
Jesienią 2011 roku wzięła udział w trzynastej edycji programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji TVN[4]. Jej partnerem tanecznym był włoski tancerz, Stefano Terrazzino. Para odpadła w dziewiątym odcinku, zajmując szóste miejsce[5].
Wiosną 2013 prowadziła program Ale mądrale! emitowany w TVP1. W latach 2014–2015 współpracowała z zespołem Leszcze, z którym nagrała utwór „Roześmiana” oraz cover piosenki Wandy Warskiej, „Zabierz moje sukienki”[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz