Katarzyna Kołeczek i jej chłopak spodziewają się pierwszego dziecka


Katarzyna Kołeczek to kolejna gwiazda telewizji, która wkrótce przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Czy z powodu ciąży aktorka i prezenterka przerywa pracę w teatrze, na planie serialu i kulinarnego reality show?

Aktorka znana przez telewidzów przede wszystkim z serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w postać Julii Zdrojewskiej, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 33-letnia prowadząca kulinarny program „Bake Off – Ale ciacho!” sama pochwaliła się swoją ciążą w jednym z pism. Czy to oznacza, że wkrótce zniknie z telewizji? Nic z tych rzeczy!

– Ku uciesze mojej i mojego narzeczonego, już niebawem będzie nas więcej. Czuję się dobrze, bardzo dobrze. Na razie mogę pracować, oczywiście zdrowie jest najważniejsze, ale staram się połączyć pracę z moimi nowymi obowiązkami – zdradziła w rozmowie z „Party”.

Kołeczek przyznała też, że w ciąży kieruje się zasadą „Tyle ile pracujesz, tyle odpoczywaj”. Gwiazda co prawda pamięta o tym, że nie powinna się przemęczać, ale wkrótce może to się stać dla niej dość trudne. Aktorka bowiem wciąż otrzymuje kolejne oferty pracy. Jak ma zamiar to pogodzić?

– Zdrowie jest najważniejsze, ale nie odpuszczam. Gram w teatrze, cały czas mam nowe propozycje. Rozważnie je wybieram – wyjawia w wywiadzie Kasia.

Na zdjęciu poniżej Kasia z partnerem w Sopocie

źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Kołeczek (ur. 30 listopada 1984 w Warszawie) – polska aktorka. W 2008 ukończyła PWST w Warszawie. Aktorka Teatru Polskiego w Warszawie[1].

Teatr Telewizji
2007: Nocną porą, jako Monika, reż. Piotr Trzaskalski
2007: Ballada o kluczu, jako kobieta w lesie, reż. Waldemar Krzystek

Słuchowiska
Doktor Who: Doom Coalition 3 jako Apolena

Reklamy
2013: Bakoma Jogurt naturalny gęsty, jako gospodyni [2]
2016: ING Bank Śląski Łódka, jako śmiejąca się kobieta w barze [3]

Nagrody
Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę w przedstawieniu Nosorożce, czyli studium przedmiotu oraz za rolę Protrudy Ballafresco w przedstawieniu Oni na XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Kilka słów z Wikipedii o ciąży człowieka
Ciąża, brzemienność – okres od zapłodnienia bądź implantacji do porodu oraz całokształt zmian zachodzących w tym okresie w organizmie zapłodnionej kobiety.

U ludzi moment zapłodnienia uznawany jest za trudno uchwytny i dlatego za początek ciąży przyjmuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. I tu wartość obliczeń czasu trwania ciąży może być problematyczna, gdyż nie każda kobieta dzień ten sobie notuje. W takiej sytuacji czas trwania ciąży określa się na podstawie badań ultrasonograficznych płodu.

Okres ciąży ze względu na stopień jej rozwoju dzieli się na zarodkowy i płodowy lub bardziej utylitarnie na trymestry, czyli okresy po 3 miesiące. W pierwszych 3 miesiącach ciąża często bywa niezauważana, następne miesiące są łatwiejsze do utrzymania i diagnozowania.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 409 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *