Katarzyna Glinka zatrzyma willę wartą 2 miliony


glinka-goldonDzięki pomocy psychologa obyło się bez awantur. Katarzyna Glinka pogodziła się już z tym, że jej małżeństwa z Przemysławem Gołdonem nie da się uratować. Jak wyznała niedawno w Gali, w zrozumieniu tego pomógł jej psychoterapeuta.

Nie zawsze chodzi o to, by utrzymać związek – wyjaśniła w wywiadzie. Czasem terapeuci pomagają rozstać się w zgodzie.

Jak ujawnia Super Express, obyło się bez konfliktów również podczas dzielenia majątku. Ten etap rozstania z reguły budzi najwięcej emocji. Glince i Gołdonowi udało się załatwić wszystko w dobrej atmosferze.

Odwiedzili wspólnie notariusza, u którego postanowili podzielić swój majątek – relacjonuje tabloid. Małżonkowie 4 lata temu kupili przepiękny dom na warszawskim Wilanowie. Willa, która ma 300 m2, warta jest 2 miliony złotych. W domu znajduje się dobrej klasy sprzęt AGD i RTV oraz meble, które zapewne można wycenić na kilkaset tysięcy złotych. Z naszych informacji wynika, że Kasia i Przemek nie sprzedadzą willi. Doszli do wniosku, że lepiej będzie jeśli Kasia zostanie w niej z synkiem Filipem. Będzie tylko musiała spłacić mężowi część wartości nieruchomości.

Przypomnijmy, że w tej samej okolicy dom, tylko aż 500-metrowy, kupili Marcin i Kasia Cichopek.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *