Kasia Zielińska i Wojciech Domański powitali kolejne dziecko


Aktorka Kasia Zielińska została mamą. Na świat przyszedł jej drugi synek… Aktorka po zakończeniu pracy w „Barwach szczęścia” skupiła się głównie na domu i rodzinie.

Kilka miesięcy temu okazało się, że jest w ciąży. Na imprezach prezentowała się więc z coraz większym brzuszkiem.

Teraz pochwaliła się na Instagramie, że już urodziła, zamieszczając oczywiście zdjęcie wyłącznie rączki malucha. To ostatnio modne wśród celebrytek…

„Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza” – pisze szczęśliwa mama.

źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Zielińska (ur. 29 sierpnia 1979 w Limanowej) – polska aktorka i piosenkarka.

W 2002 ukończyła studia w PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Występuje w warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa. Marta Kozłowska i Leopold Kozłowski zaprosili ją do udziału w spektaklu pieśni żydowskich oraz do nagrania solowych piosenek na płytę Leopold Kozłowski i Przyjaciele. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym, występuje m.in. w spektaklach muzycznych i musicalach: Siostry Parry, Minnesota blues z piosenkami Oddziału Zamkniętego, w Berlińskiej rewii kabaretowej i Błysku rekina. Wzięła udział w programie TVP2 Szansa na sukces. Śpiewu uczyła się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej.

Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła Nagrodę Publiczności[1].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 70 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *