Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są razem?


Uczestnicy „Top Model” są razem! Kasia Szklarczyk, która wygrała ostatnią edycję programu i Patryk Grudowicz – zwycięzca 6. edycji show ogłosili, że są parą. Postanowili zrobić to na Instagramie w Walentynki, czyli w święto zakochanych.

Zwyciężczyni 7. edycji i zwycięzca 6. edycji „Top model” ujawnili swój związek na Instagramie w Walentynki, publikując romantyczną sesję zdjęciową. Na czarno-białych zdjęciach widzimy parę w intymnych sytuacjach, a na niektórych fotografiach pozują nawet topless. Przypomnijmy, że plotki o związku Szklarczyk i Grudowicza zaczęły się już w grudniu, kiedy obydwoje wzięli udział w kampanii walentynkowej dla jednej z marek odzieżowych. Jednak wtedy na pytania zaciekawionych fanów, czy jest z modelką, Patryk odpowiedział: „Zdjęcie z sesji, która pojawi się na Walentynki. Nie jesteśmy parą”. Co więc zmieniło się od tamtej pory?

Patryk i Kasia zdjęcia z romantycznej sesji podpisali wymownymi wyznaniami. Modelka opatrzyła fotografie podpisem: „I love you to the moon and back”, natomiast model odwzajemnił się czułym wyznaniem – „Kocham Cię”. Fani pary nie kryją zadowolenia z nowego show-biznesowego związku. Pod postami pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Top Model

Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010. Program emitowany jest na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model.

Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

Dotychczas powstało siedem edycji programu.

Jurorzy programu szukali 50 najlepszych modelek w kilku polskich miastach. W trzecim odcinku wybrane dziewczyny brały udział w specjalnym obozie, na którym zostawały poddane wielu zadaniom. Ostatecznie jurorzy wybierali finałową „13-tkę” z nich. Wprowadzały się one do położonego w Łomiankach domu modelek, gdzie prowadziły wielomiesięczną rywalizację o tytuł Top Modelki. Nagrodami były: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek NEXT. W kolejnych odcinkach odpadały kolejne uczestniczki. W finale to widzowie decydowali, która dziewczyna wygrywa. Aby dostać się do programu dziewczyna musiała spełniać dwa warunki: musi mieć minimum 170 cm wzrostu i być w wieku 18-27 lat. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 68 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *