Kasia Glinka i Jarosław Bystry: miłość kwitnie?


Glinka i JaroslawNowy parter Kasi Glinki to mężczyzna z krwi i kości. Otacza miłością aktorkę, ale też troszczy się o synka z jej poprzedniego związku
Niedawno na warszawskich salonach słyszało się głosy, że Glinka (39) i jej partner Jarosław Bystry przeżywają pierwszy kryzys. Nawet jeśli było w tym ziarno prawdy i przechodzili trudniejszy czas, ewidentnie to już za nimi. Aktorka i jej wybranek znowu nie widzą poza sobą świata.
Reklama
Wakacje chcą spędzić w słonecznej Italii, razem z 4-letnim synkiem aktorki, Filipem.
Do pięknych Włoch zakochani jadą ze specjalną misją: pan Jarosław chce nauczyć chłopczyka pływać w morskiej wodzie. Synek aktorki będzie w najlepszych rękach. Jarosław Bystry co prawda na życie zarabia jako menedżer w zagranicznej firmie kosmetycznej, lecz jego pasją jest pływanie i ratownictwo wodne.
W bogatym życiorysie ma tytuł wicemistrza Polski w ratownictwie morskim. Pani Katarzyna może być dumna, bo jako ratownik WOPR uratował już niejedno ludzkie życie.
Z synkiem swej wybranki pan Jarosław ma znakomity kontakt. Czasem bawi się z chłopcem jak prawdziwy tato. Zresztą pani Katarzyna zbyt kocha swego synka, by wiązać się z mężczyzną, który nie umiałby chłopcu stworzyć domu. Od wielu miesięcy mieszkają we trójkę i pani Katarzyna niejednokrotnie miała okazję sprawdzić, jak dobrze Filip czuje się w towarzystwie jej nowego partnera.
Chłopiec szybko znalazł z nim wspólny język. Widać, że bardzo chętnie spędzają razem czas. Latem ubiegłego roku prasę obiegły zdjęcia Jarosława z małym Filipem na rękach. Chłopczyk wtulał się w niego z wesołą miną i zaufaniem.
Wzrok idącej obok nich aktorki zdawał się mówić: Wszystko układa się tak doskonale! Towarzysz życia gwiazdy „Barw szczęścia” wydaje się stworzony do roli głowy rodziny. Jest silny i ambitny, wewnętrznie uporządkowany.
Kocha dzieci. Każdym swoim gestem pragnie udowodnić, że dobro bliskich ceni sobie najbardziej. Znajomi aktorki nie mają wątpliwości: Kasia, Jarek i Filip stworzą naprawdę szczęśliwą rodzinę!
źródło: pomponik.pl
Biografia Katarzyny
Katarzyna Glinka (ur. 19 kwietnia 1977 w Świdnicy[1]) – polska aktorka filmowa i teatralna.
Wychowywała się w Dzierżoniowie, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. W 2001 ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W teatrze debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od 2003 mieszka w Warszawie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+. W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, zajęła 3 miejsce. Od września 2008 wraz z Robertem Gonerą prowadzi polską edycję teleturnieju Fort Boyard. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce Dulscy Z.O.O. Brała udział w XI edycji programu Tańca z gwiazdami, zajęła 2. miejsce z Stefanem Terrazzino przegrywając z Julią Kamińską w odcinku finałowym.
W 2010 roku zajęła pięćdziesiąte pierwsze miejsce w rankingu Forbes na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu[2].
Była zamężna z Przemysławem Gołdonem, z którym ma syna Filipa urodzonego w 2012.[3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz