Karolina Szostak: Vlad to jej ideał?


Karolina Szostak (43 l.) zapytana o życie prywatne nabrała wody w usta. Jak nigdy. Do dziennikarki uśmiechnęło się szczęście. Los postawił na jej drodze tajemniczego przystojniaka imieniem Vlad. Ich relacja nabiera kolorów – para przestała się ukrywać.
Chłopak gwiazdy towarzyszył jej ostatnio na jednej z imprez w Warszawie. Jak zasłyszało „Twoje Imperium”, pochodzi on z Ukrainy i jest bajecznie bogaty.
Mieli się poznać na przyjęciu w Marbelli, ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie, pełnym posiadłości należących do najzamożniejszych ludzi świata.
Czy Ukrainiec spełni wielkie marzenie Szostak o macierzyństwie? Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że bardzo pragnie urodzić dziecko. Brakowało tylko odpowiedniego kandydata na ojca.
Po tym, jak rozpadł się jej związek (nie wyznała z kim), gwiazda Polsatu długo była singielką.
Jednocześnie potencjalnych kandydatów ostrzegała, że oczekiwania ma wyśrubowane. U swego boku widziała wyłącznie silnego faceta, który będzie także dżentelmenem w każdym calu.
Wyśniła sobie takiego, który poświęci jej uwagę, będzie otwierał przed nią drzwi, podawał płaszcz, opiekował się i wychodził z inicjatywą. „Nie może też być lalusiem. Musi mieć skazę” – zastrzegała.
Ideał się nie zjawiał, ale dziennikarka nie rezygnowała z marzeń. Nie godziła się na założenie konta na portalu randkowym, do czego gorąco namawiały ją przyjaciółki. „Czekam na iskrę, coś takiego, że patrzysz i od razu wiesz” – mówiła.
Czy Vlad wywołał tę iskrę? Tego Karolina nie zdradza. Zapytana, czy ta znajomość to coś poważniejszego, powiedziała „Twojemu Imperium”: – Nigdy się nie odnosiłam do tej sfery życia prywatnego i nie będę tego robić.
źródło: pomponik.pl
Biografia Karoliny
Karolina Szostak (ur. 15 sierpnia 1975 w Warszawie[1][2][a]) – polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna.
Jest córką Maryli Szostak[3], która jest właścicielką Baru Alex, przy ul. Lindleya w Warszawie, dzielnica (Śródmieście)[4][5]. Uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie[6]. Studiowała prawo. Jako nastolatka przeżyła wypadek drogowy[7], miała pokruszone kości czaszki i krwiaka mózgu. Przeszła operację trepanacji czaszki, przez długi okres miała sparaliżowaną prawą stroną ciała i zeza[8]. Obecnie jest zdrowa i sprawna, jednak nie słyszy na lewe ucho[6].
W wieku piętnastu lat prowadziła Szortpress w programie 5-10-15[6], a później odbywała staż w Teleexpressie[7]. Prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News. Przez wiele lat jedyna kobieta w sportowej redakcji Polsatu. W kanałach sportowych Polsatu pełniła rolę wydawcy magazynów. Aktualnie jest dziennikarką Polsat Sport (od 1999) i Polsat Sport News (od 2011)[9][10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Ukrainie
Ukraina (ukr. Україна, Ukrajina, wym. ukrɑˈjinɑ) – państwo unitarne[4], położone w Europie Wschodniej. Graniczy od północy z Białorusią, od zachodu z Polską, Słowacją i Węgrami, od południa z Rumunią i Mołdawią oraz Morzem Czarnym i Morzem Azowskim, od północnego wschodu i wschodu z Federacją Rosyjską. Ukraina jest członkiem założycielem ONZ, członkiem Światowej Organizacji Handlu, Rady Europy, Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, Pogłębionej i Całościowej Strefy Wolnego Handlu (DCFTA)[5] oraz organizacji regionalnych i subregionalnych, tj. Wspólnoty Niepodległych Państw, OBWE, GUAM i Organizacji Współpracy Gospodarczej Państw Morza Czarnego.
źródło: pl.wikipedia.org