Karolina Szostak i Mateusz Hładki są parą?


Szostak-HladkiOna jest gwiazdą sportowej redakcji Polsatu, on pracuje dla TVN. Na ostatnim pokazie marki Kossman pojawili się jednak razem. Kim jest przystojniak u boku seksownej Karoliny Szostak?

Mateusz Hładki to były prezenter „Wiadomości” oraz wydawca „Świat się kręci”. Obecnie związany jest jako reporter z „Dzień dobry TVN”. Do tej pory łączono go m.in. z Karoliną Borkowską i Małgorzatą Teodorską.

Czy znajomość dziennikarzy konkurencyjnych stacji to coś więcej niż przyjaźń?
źródło: nocoty.pl

Biografia Karoliny

Karolina Szostak – polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna.
Życiorys

Uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie[1]. Studiowała prawo[2].

Jako nastolatka przeżyła wypadek drogowy[3], miała trepanację czaszki, pokruszone kości czaszki, krwiaka, zeza, była ze sparaliżowaną prawą stroną ciała[4]. Obecnie jest zdrowa i sprawna, jednak do dziś nie słyszy na lewe ucho[1].

W wieku piętnastu lat prowadziła Szortpress w programie 5-10-15[1], a później odbywała staż w Teleexpressie[3].

Prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News. Przez wiele lat jedyna kobieta w sportowej redakcji Polsatu. W kanałach sportowych Polsatu pełniła rolę wydawcy magazynów. Aktualnie jest dziennikarką Polsat Sport (od 1999 r.) i Polsat Sport News (od 2011 r.)[5][6].

18 grudnia 2012 r. prowadziła m.in. z Mateuszem Borkiem Galę Jubileuszową – „20 lat telewizji Polsat”, która odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Uczestniczka III edycji Rajdu Polski Kobiet (2013 roku)[7] z pilotką Malwiną Strecker[8].

Od 7 do 28 marca 2014 roku brała udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Andrej Mosejcuk. Para odpadła w 4 odcinku. Zajęła 9. miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Mateusza

Mateusz Hładki ukończył Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim uzyskując tytuł magistra. Jego pierwszym pracodawcą była Telewizja Polska, w której najpierw pełnił rolę researchera, a następnie dziennikarza. Po odbyciu szkolenia w roli asystenta reportera sam zaczął pracować w tej roli podczas porannych i popołudniowych serwisów – zajmował się relacjonowaniem prac Sejmu i Senatu. W roku 2007 po raz pierwszy trafił do TVN-u, gdzie był reporterem śledczym w programie „Teraz My”.Rok 2009 przyniósł Hładkiemu powrót do TVP – został reporterem głównego wydania serwisu. Z „Wiadomościami” współpracował do końca roku 2011. Był również wydawcą programów publicystycznych w stacji TVP Warszawa. Kariera Mateusza Hładkiego zawiera również etap, w którym był on reporterem radiowym.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 411 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

0 komentarzy do “Karolina Szostak i Mateusz Hładki są parą?”

  1. tak na pewno sa parą zważajac ze mateusz hładki jest gejem i to nie tajemnica przynajmniej w warszawie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *