Karolina Pisarek i Damian Kordas są razem?


Karolina Pisarek zasłynęła w programie „Top Model”. Pisarek mając zaledwie 174 cm wzrostu, świetnie radzi sobie w świecie modelingu. Z pewnością pomogło jej ogromne wsparcie Joanny Krupy, która od początku wspierała jej karierę. Obecnie Karolina świetnie radzi sobie zarówno na wybiegu, jak i podczas sesji zdjęciowych. Nic więc dziwnego, że okrzyknięto ją polską „It girl”. Teraz zrobiło się o niej głośno, ale nie za sprawą modowych sukcesów, a gorącego romansu! Kim jest chłopak Pisarek?
Już go znamy! Zakochani pochwalili się wspólnymi zdjęciami w sieci. Para przebywa właśnie w japońskim Disneylandzie. Finalistce „Top Model” towarzyszył zwycięzca „MasterChefa”, Damian Kordas! Media już spekulują, że w polskim show-biznesie narodził się kolejny gorący romans. Na razie jednak ani Karolina ani Kordas nie potwierdzili, że są w związku, ale te zdjęcia mówią same za siebie.
Przypomnijmy, kim jest Damian. To zwycięzca 4. edycji „MasterChefa”. Zanim trafił do programu, brał udział w niezliczonych warsztatach kulinarnych. Gotowania uczył się od babci, a do „MasterChefa” próbował dostać się aż trzykrotnie! Dopiero za trzecim razem udało mu się dostać do finałowej czternastki. Kordas wydał dwie książki: „Moje pyszne inspiracje”, która jest pamiątką po zwycięstwie w programie, oraz książka „Ale ciacho”, która poświęcona jest przepisom dotyczącym słodkości.
Czyżby w polskim show-biznesie pojawiła się nowa para? Niedawno media pisały o związku Adama Niedźwiedzia, uczestnika „Top Model” i lekkoatletki Joanny Jóźwik. Zakochani chętnie zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia.
Tym razem mówi się o modelce i kucharzu. Czy faktycznie Pisarek i Damian są parą? Jak na razie nie potwierdzają tych informacji, choć Karolina pod jednym ze wspólnych zdjęć napisała „bae”, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza „ten jedyny, najważniejszy”.
źródło: gala.pl
tagi: nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Kilka słów z Wikipedii o Top Model
Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku. Program emitowany jest na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model.
Dotychczas powstało sześć edycji programu. Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku udział mogą brać również mężczyźni.
Jurorzy programu szukają 50 najlepszych modelek w kilku polskich miastach. W trzecim odcinku wybrane dziewczyny biorą udział w specjalnym obozie, na którym zostają poddane wielu zadaniom. Ostatecznie jurorzy wybierają finałową „13-tkę” z nich. Wprowadzają się one do położonego w Łomiankach domu modelek, gdzie prowadzą wielomiesięczną rywalizację o tytuł Top Modelki. Nagrodami są: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek NEXT. W kolejnych odcinkach odpadają kolejne uczestniczki. W finale to widzowie decydują, która dziewczyna wygrywa. Aby dostać się do programu dziewczyna musi spełniać dwa warunki: musi mieć minimum 170 cm wzrostu i być w wieku 18-27 lat.
Kilka słów z Wikipedii o MasterChefie
MasterChef – program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów, spośród amatorów kuchni. Po raz pierwszy show został wyemitowany w 1990. Od tamtej pory program nadano w 35 krajach na świecie. W Polsce emisja I edycji rozpoczęła się 2 września 2012[2].
Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Jury spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finałową czternastkę. Program prowadzony jest przez jury: Magdalenę Gessler, Michela Moran i Annę Starmach[3].
Do tej pory każda kolejna edycja pojawia się co rok, jesienią[4].
Wiosną 2016 powstała polska edycja programu MasterChef Junior Polska, którego jurorami byli: Michel Moran, Anna Starmach oraz Mateusz Gessler[5].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz