Karolina Malinowska o Olivierze Janiak: Kilka razy mnie skrytykował


Malinowska JaniakOlivier Janiak (41 l.) jest surowym recenzentem medialnych poczynań swojej żony…
Celebrytka i była modelka jakiś czas temu postanowiła, że zostanie dziennikarką.
Udało się jej wkręcić do „Pytania na śniadanie”, gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami w cyklu „Twoja równowaga”.
Karolina Malinowska nie ma żadnego przygotowania dziennikarskiego, ale w domu ma za to prawdziwego nauczyciela z tego zakresu.
Janiak uważa się bowiem za eksperta z występów przed kamerą. W końcu jego program „Co za tydzień” nadawany jest od 14 lat!
Szkolenia nie zawsze należą jednak do najprzyjemniejszych…
„Szczerość męża jest dla mnie ważna.
Kilka razy mnie skrytykował. Usłyszałam, że mogłam coś zrobić lepiej, bo on wie, że potrafię” – wyznaje Karolina.
Modelka ceni sobie jednak jego uwagi i zapewnia, że mąż czasami nawet ją chwali!
„Zdarzyło się nawet parę razy, że powiedział mi, że coś poszło mi lepiej niż jemu.
Ale nie przeszło mu to łatwo przez gardło” – dodaje Malinowska.
źródło: pomponik.pl
Wideo – Olivier Janiak i Karolina Malinowska

Biografia Oliviera
Olivier Janiak, właśc. Piotr Michał Janiak (ur. 17 maja 1974 w Krotoszynie) – polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, konferansjer, model.
Dorastał w Krotoszynie. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie. Pracę rozpoczął jako model w łódzkiej Agencji „Moda Forte”[1] W 1998 roku ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim.
Kariera telewizyjna
Do telewizji TVN trafił po udziale w przesłuchaniach na prowadzącego program Big Star Party. Od 2001 roku prowadzi kulturalno-towarzyski magazyn Co za tydzień?, w ramach którego przeprowadził kilkadziesiąt wywiadów z największymi gwiazdami światowego kina i muzyki, w tym m.in. z Bradem Pittem, Keanu Reevesem, Kevinem Spaceyem, Peterem O’Toole’em, Nicole Kidman, Robinem Williamsem, Elijah Woodem, Faithless, Massive Attack, Fatboy Slim, Kylie Minogue i Johnnym Deppem. Realizował felietony na premierach filmowych: dwóch części filmu Matrix w Los Angeles, Troja w Nowym Jorku, Constantine w Paryżu, Superman. Powrót w Londynie, podczas wręczenia nagród muzycznych MTV w Rzymie (2004) i Lizbonie (2005).
Współprowadził też takie programy jak Co za noc (według własnego pomysłu) i Dzień Dobry TVN razem z Magdą Mołek. Prowadził wakacyjny cykl programów Miss Polonia 2001 i 2003, w tym realizowane na żywo gale finałowe konkursu, a także odcinki programu Kierunek Sopot i jeden z koncertów Sopot Festival 2005 w Operze Leśnej w Sopocie. Jest pomysłodawcą i współprowadzącym programu Projekt plaża (II edycja).
W 2005 roku wziął udział w pierwszej edycji programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami[2], którą ostatecznie wygrał w parze z Kamilą Kajak[3]. W 2006 roku rozpoczął produkcję kalendarza zatytułowanego Dżentelmeni, pieniądze z zakupu którego zostały przeznaczone na zakup butów dzieciom z najuboższych rodzin[4]. Na początku września wziął udział w specjalnym programie Finał Finałów Tańca z gwiazdami organizowanym w Operze Leśnej w Sopocie. W trakcie odcinka tańczył z Kamilą Kajak i zmierzył się z pięcioma innymi finalistami pierwszych trzech edycji programu, ostatecznie zajął piąte miejsce na sześć par.
Od 2008 roku jest redaktorem naczelnym kwartalnika dla mężczyzn Male Man.
Życie prywatne
Od 2003 roku mąż modelki Karoliny Malinowskiej. Mają trzech synów: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009) i Christiana (ur. 29 stycznia 2011) oraz najmłodszego syna Juliana[5] urodzonego w 2013 roku.
Imię Olivier, które stało się praktycznie jego znakiem rozpoznawczym, nadała mu koleżanka z jednego z pubów we Wrocławiu, w którym Janiak dorabiał w czasach studenckich. Ponieważ to rzadkie imię, Janiak wyróżniał się w ten sposób od innych barmanów o imieniu Piotr, pracujących razem z nim w tym lokalu[6].
Filmografia
2008: Teraz albo nigdy! jako on sam
2008: Kochaj i tańcz jako konferansjer na „European Dance Show”
2008-2009: BrzydUla jako dziennikarz przeprowadzający wywiad z Pschemko
2006: Niania jako gwiazdor Olivier
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Karoliny
Karolina Malinowska-Janiak (ur. 24 listopada 1982 w Łodzi) – polska modelka warszawskiej agencji Model Plus, aktorka.
Pracę w modelingu rozpoczęła w 1998 roku mając 15 lat, dla agencji Model Plus w Warszawie. Bardzo szybko zawitała do Paryża, gdzie w ciągu zaledwie kilku miesięcy pracy była już jedną z najbardziej znanych modelek.[3] Pojawiała się również na wybiegach w Nowym Jorku, Barcelonie oraz Mediolanie. Wielokrotnie zdobiła okładki i pozowała do zdjęć francuskiego wydania magazynu Vogue. Prezentowała na wybiegu kolekcje najbardziej liczących się w branży projektantów oraz domów mody: Calvin Klein, Chloe, Francesco Scognamiglio, Georges Rech, IBlues, Hugo Boss, Mila Schön, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Narciso Rodriguez oraz Prada. W 2000 roku wzięła udział w telenoweli dokumentalnej „Modelki”, zrealizowanej dla Telewizji Polskiej. W 2003 roku zrezygnowała z międzynarodowej kariery.
Od 2007 zasiada w składzie jury Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody „Off Fashion” organizowanego w Kielcach[4]. Na platformie internetowej onet.tv Karolina Malinowska wypowiadała się o trendach w modzie[5].
Związana jest z Olivierem Janiakiem, którego poślubiła w 2003. 29 czerwca 2009 przyszedł na świat ich pierwszy syn, Fryderyk, natomiast 29 stycznia 2011 drugi syn, Christian. 20 sierpnia 2013 r. na świat przyszedł trzeci syn pary – Julian.
Telewizja
Programy rozrywkowe
Współpracowała z telewizją TVN Style gdzie prowadziła program Musisz to mieć.
Od 11 sierpnia 2007 prowadziła program Projekt Plaża w TVN razem z Omeną Mensah, Olivierem Janiakiem oraz Kubą Wesołowskim.
W 2007 wystąpiła w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie w TVP 2 – zajęła w nim ostatnie, dwunaste miejsce odpadając w pierwszym odcinku.
Od 29 marca 2009 razem z modelkami Joanną Horodyńską oraz Agnieszką Martyną prowadziła program Gwiazdy na dywaniku w Polsat Cafe. W 2012 roku zastąpiła ją Ada Fijał[6].
Filmografia[7]
2008: 39 i pół jako recepcjonistka w Radio Zet (gościnnie, odc. 10)
2008: Niania jako Miss Pomorza (gościnnie, odc. 91 „Mama wyjeżdża”)
2009: Miłość na wybiegu jako modelka Karolina Malinowska
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz