Karolina Gorczyca ma nowego chłopaka?


karolina-gorczycaJeszcze niedawno Karolina Gorczyca (29 l.) zapewniała, że w jej związku z Wojtkiem Zielińskim nie dzieje się nic złego. Dziś podobno układa sobie życie z nowym mężczyzną.

Aktorka 19 lipca zjawiła się w Górznie koło Brodnicy, gdzie odbywały się zawody triathlonowe.

Choć jest zapaloną miłośniczką tego sportu, tym razem nie brała w nich czynnego udziału.

Jak mówi informatorka tygodnika “Na Żywo”, Karolina przyjechała tam specjalnie, by kibicować swojemu ukochanemu Krzysztofowi, który od lat z sukcesami uprawia triathlon.

“Oboje już nie kryją się ze swoimi uczuciami. Całowali się, przytulali, trzymali za ręce, Krzysiek czule gładził Karolinę po głowie” – opowiada.

Para poznała się podczas zawodów triathlonowych Herbalife Gdynia 2014, których ambasadorką jest Gorczyca.

Zaczęli razem trenować, coraz bardziej zbliżali się do siebie… Dla aktorki był to trudny okres. Oficjalnie była w związku z Wojciechem Zielińskim, aktorem znanym z serialu “Lekarze”.

Poznali się 4 lata wcześniej na planie filmu “Huśtawka”, w którym Wojciech grał męża, Karolina jego kochankę.

Temperatura uczuć z planu filmowego przeniosła się na grunt prywatny. Zostali parą, zamieszkali razem, a po roku na świecie pojawiła się ich córeczka Marysia (3 l.).

– Od kilku lat ze spontanicznością i buntem wygrywa rozsądek i przemyślane, dojrzałe decyzje, gdyż w jednej roli odnajduję się najlepiej, tę rolę kocham najbardziej, w niej trwam nieprzerwanie, ona pochłania mnie i w pełni satysfakcjonuje. To rola mamy – napisała Gorczyca na swojej stronie.

Byli rodziną, choć ślubu nie planowali, z czego aktorka tłumaczyła się na łamach “Pani”: – Wszystko idzie w swoim rytmie. Ślub na tym etapie życia nie jest na mojej liście priorytetów, według mnie dziecko bardziej scala dwoje ludzi niż jakiś papier…

W grudniu ubiegłego roku pojawiły się informacje o poważnym kryzysie w związku aktorów, a nawet o rozstaniu. Gorczyca wprawdzie zdementowała te pogłoski, jednak znajomi pary twierdzili, że łączące ich uczucie dawno się wypaliło.

Oboje się ostatnio mijali – ona jeździła na Podlasie na plan serialu “To nie koniec świata”, on w tym czasie kręcił w Toruniu “Lekarzy”.

Nie mieli czasu i okazji, by pielęgnować gasnącą miłość. W dodatku o Wojciechu mówiono, że w pełni zasługuje na opinię amanta, nie tylko na ekranie.

– Zrozumiałem, że relacja między kobietą a mężczyzną odbiega od filmowych obrazków. Nie wierzę w monogamię. Chciałbym, żebyśmy dotrzymali sobie wierności, ale dojrzałem, żeby sobie powiedzieć, że zdrada jest wpisana w cenę. Nie chcę, żebyś mnie źle odebrała, ale powiem jak samiec, przez którego przemawia testosteron: czasami jest to rodzaj sportu – powiedział na łamach “Elle”.

Jak podaje tygodnik “Na Żywo”, w końcu doszło do ostatecznego rozstania. Karolina nie mieszka już z Wojciechem.

“Na szczęście właśnie wtedy, gdy zakończył się związek z Zielińskim, spotkała na swojej drodze Krzysztofa. Znów jest zakochana” – czytamy.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 590 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *