Karolina Chapko i jej chłopak wzięli ślub


Kilka tygodni temu Karolina Chapko (32 l.) urodziła synka. Teraz dowiadujemy się, że niedawno zmieniła także stan cywilny.

W jej rodzinie dotąd rodziły się same dziewczyny. Karolina ma siostrę bliźniaczkę, Paulinę. Młodsze o dekadę Aleksandra (22 l.) i Alicja (22 l.) też są bliźniaczkami. Do tego studiują aktorstwo. Gdy na świecie pojawił się chłopiec, radość była ogromna.

Teraz dowiadujemy się, że kilka dni przed porodem, 21 grudnia, aktorka „M jak miłość” zmieniła stan cywilny. Ślub odbył się Krakowie, w gronie najbliższej rodziny. Małżonkiem Chapko został jej wieloletni chłopak.

To znany biznesmen pracujący w kilku branżach, m.in. nieruchomościach, produkcji oświetlenia, a od niedawna również w branży restauracyjnej.

Para przyjechała na ślub prosto z podróży. Aktorka wraz z narzeczonym przebywała przez sześć tygodni na Teneryfie. Tam przyszli rodzice nie tylko odpoczywali i cieszyli się sobą, ale również intensywnie uczyli się języka hiszpańskiego. Macierzyństwo ponoć spodobało się aktorce tak bardzo, że – jak twierdzą znajomi – zamierza szybko postarać się o rodzeństwo dla synka.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Karolinie

Karolina Chapko (ur. 15 listopada 1985 w Nowym Sączu) – polska aktorka.

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Obecnie związana jest z dwoma krakowskimi teatrami – Bagatela[1] i STU[2]. Popularność zyskała dzięki serialowi 1920. Wojna i miłość, gdzie grała Zofię Olszyńską.

Jest siostrą bliźniaczką aktorki Pauliny Chapko.

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo – bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą też spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Ślub odbywa się przy obecności stron zawierających małżeństwo – kobieta to panna młoda, mężczyzna to pan młody. Strony łącznie określa się zwykle jako młodą parę lub parę młodych. Po ślubie strony stają się małżonkami – żoną (w przypadku kobiety) i mężem (w przypadku mężczyzny).
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 380 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *