Karlie Kloss i Joshua Kushner wzięli ślub


Karlie Kloss jest już po ślubie. Amerykańska supermodelka wyszła za mąż za Joshuę Kushnera, czyli brata męża Ivanki Trump! Zobacz piękne zdjęcie z uroczystości zaślubin gwiazdy i sprawdź, co jeszcze wiemy na temat świeżo upieczonego męża Kloss.
Świeżo upieczony mąż byłego Aniołka Victoria’s Secret to brat Jareda Kushnera, czyli męża Ivanki Trump. W ten sposób amerykańska supermodelka weszła więc do rodziny kontrowersyjnego 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Co jeszcze wiemy o wybranku Karlie? Sprawdź poniżej.
Kloss i Kushner są parą od 2012 roku. 26-letnia modelka i 33-letni biznesmen oraz inwestor ogłosili swoje zaręczyny 24 lipca 2018 roku. Gwiazda na miesiąc przed ceremonią zaślubin przyjęła wyznanie swojego partnera, czyli judaizm. Joshua nie dość, że urodził się w niezwykle zamożnej rodzinie, to jeszcze wielokrotnie pomnożył swój majątek inwestując w takie aplikacje, jak Instagram, Slack i Instacart. Jego wartość rynkowa wyceniana jest obecnie przez stronę internetową Celebritynetworth.com na nawet 800 mln dolarów.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Karlie
Karlie Kloss (ur. 3 sierpnia 1992 w Chicago) − amerykańska modelka.
Kloss urodziła się 3 sierpnia 1992 roku w Chicago[1]. Jej rodzice nazywają się Tracy oraz Kurt Kloss, a swoje imię dostała po kompozytorce Carly Simon. Ma trzy siostry: Kristine, oraz dwie bliźniaczki, Kimberly i Kariann które są najmłodszymi córkami. Jej rodzina posiada duńskie, niemieckie, oraz polskie korzenie.
W 1994 roku przeprowadziła się razem z rodziną z Chicago do Saint Louis, gdzie w 2002 roku rozpoczęła naukę w szkole baletowej. W 2007 roku jej zdjęcia pojawiły się w magazynie Teen Vogue, a we wrześniu zadebiutowała na pokazie mody w Nowym Jorku[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Joshule
Joshua „Josh” Kushner [2] (ur. 12 czerwca 1985 r.) jest amerykańskim biznesmenem i inwestorem. Jest założycielem i partnerem zarządzającym firmy inwestycyjnej Thrive Capital, współzałożycielem Oscar Health oraz synem magnata nieruchomości Charlesa Kushnera. Jego bratem jest Jared Kushner, zięć i starszy doradca prezydenta USA Donalda Trumpa.
Kushner dorastał w żydowskiej rodzinie w Livingston, New Jersey. [3] Ukończył Harvard College w 2008 roku i Harvard Business School w 2011 roku, obie na Uniwersytecie Harvarda. [4] [5]
Podczas drugiego roku Kushner był redaktorem naczelnym Scene, nowej, sponsorowanej przez Brooks Brothers publikacji studenckiej, która miała być „Harvardową wersją Vogue and Vanity Fair”. [6] Według The Harvard Crimson, Scene „stanął w obliczu ostrej krytyki po wydaniu”, a uczniowie posunęli się aż do stworzenia „Scene Magazine is Bullshit” grupy na Facebooku krytykującej ją za „całkowicie absurdalny … wypaczony wizerunek społeczności Harvardu” i „brak modeli, które były mniejszościami”. [7] Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz