Kamil Stoch i jego partnerka zostaną rodzicami?


stoch-bilanKamil Stoch (30 l.) i jego partnerka Ewa Bilan-Stoch (32 l.) od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mają tak wiele: siebie, miłość, wspaniały dom, sukcesy zawodowe. A jednak niektórym może się wydawać, że brakuje jeszcze… dziecka. Jak komentuje to żona skoczka?

Kamil i Ewa małżeństwem są już od dobrych kilku lat. Chodzili do tej samej szkoły, lecz nie tam się poznali. Znajomość zawarli w 2006 roku podczas zawodów w Planicy. Zaręczyli się trzy lata później w tym samym miejscu.

Skoczek podkreśla, że ślub sporo zmienił w jego życiu. Wie, że zawsze może liczyć na wsparcie swojej ukochanej. Twierdzi, że jest ona „współautorką jego sukcesu”, a małżeństwo „dodaje mu skrzydeł”. Miłość ewidentnie go napędza.

Uczucia wyznaje żonie nie tylko w domowym zaciszu, ale też publicznie. Podczas Gali Mistrzów Sportu, na której Ewa odbierała w jego imieniu główną nagrodę, wyświetlono nagranie ze Stochem. Jego pierwsze słowa z wideo brzmiały: „Ewuniu, kocham cię”.

To właśnie po tej imprezie partnerką Kamila zainteresowały się media. Porównywano ją do Anny Lewandowskiej, lecz sama Bilan-Stoch chyba nie widzi sensu w takich zestawieniach. Nie ma zamiaru być celebrytką.

„Wybieram normalne życie wśród lokalnej społeczności. Zamiast bywać na ściankach, wolimy z mężem chodzić na wspólne spacery, randki, spędzać czas ze znajomymi i realizować swoje zainteresowania” – powiedziała w rozmowie z „Party”.

A co z… powiększeniem rodziny? O plany rodzicielskie zapytano Ewę w wywiadzie dla portalu dziennik.pl. Szybko ucięła temat i nie pozostawiła żadnych wątpliwości.

„Na takie tematy mogę sobie porozmawiać z przyjaciółmi” – powiedziała.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kamilu

Kamil Wiktor Stoch (ur. 25 maja 1987 w Zakopanem) – polski skoczek narciarski, zawodnik klubu KS Eve-nement Zakopane, dwukrotny mistrz olimpijski z 2014, indywidualny mistrz świata z 2013, drużynowy mistrz świata z 2017, dwukrotny drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata (2013 i 2015), indywidualny wicemistrz świata w lotach narciarskich 2018, drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata w lotach narciarskich 2018, dwukrotny drużynowy wicemistrz świata juniorów (2004 i 2005), zdobywca Pucharu Świata w sezonie 2013/2014, zwycięzca 65. i 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi zawodnik w historii (po Svenie Hannawaldzie w sezonie 2001/2002) odniósł zwycięstwa we wszystkich czterech konkursach Turnieju Czterech Skoczni w jednym sezonie. Razem ze Svenem Hannawaldem i Helmutem Recknagelem jest jednym z trzech zawodników, którzy wygrali pięć konkursów TCS z rzędu[3]. W Letnim Grand Prix dwukrotnie sklasyfikowany na drugim miejscu (w 2010 i 2011) oraz raz na trzecim (2016). Zdobywca drugiego miejsca w klasyfikacji końcowej Raw Air 2017. Zdobywca Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2010. Ośmiokrotny indywidualny mistrz Polski. Reprezentant Polski, trzykrotny olimpijczyk. Najlepszy sportowiec Polski w plebiscycie Przeglądu Sportowego 2014 i 2017 roku. Kawaler Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski i Medalu Holmenkollen. Pierwsze pucharowe punkty zdobył 11 lutego 2005 w Pragelato po zajęciu 7. miejsca. Po raz pierwszy na podium PŚ stanął 23 stycznia 2011, zwyciężając w rodzinnym Zakopanem. W ramach PŚ zwyciężył w 26 konkursach i 51 razy stawał na podium.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *