Kamil Durczok i jego żona Marianna biorą rozwód?


durczok-i-mariannaJak informuje „Super Express”, związek Marianny Durczok i Kamila Durczoka odchodzi do historii. Durczokowie się rozwodzą. Wedle informacji tabloidu to żona dziennikarza wniosła pozew o rozwód. O rozwodzie pary było głośno już kilka lat temu.
Wówczas Kamil i Marianna żyli w separacji, a mówiono, że Durczok zaangażował się w nowy związek z koleżanką z pracy. Dziennikarz nigdy nie odniósł się do tych plotek. W 2015 roku wybuchła afera z Durczokiem w roli głównej. Pojawiły się poważne oskarżenia dotyczące molestowania przez Kamila Durczoka podległych mu pracownic. Życie zawodowe Durczoka legło wtedy w gruzach, ale w życiu prywatnym dziennikarza zaczęło się układać.
W wyniku tej sytuacji Kamil stracił pracę w „Faktach TVN”, przeszedł załamanie nerwowe, na jakiś czas zniknął z mediów. Szybko jednak zebrał siły i próbował walczyć o dobre imię w sądzie. Durczok wrócił też do dziennikarstwa informacyjnego, udzielił kilku mocnych wywiadów i wydał książkę. Największym oparciem, jak wielokrotnie podkreślał w wywiadach, była dla niego żona, Marianna. Dziennikarz na każdym kroku podkreślał, że to dzięki żonie przetrwał ten trudny okres w swoim życiu. Kamila i Mariannę widywano na wspólnych spacerach, widać było, że kłopoty bardzo ich do siebie zbliżyły.
Przypomnijmy, że Marianna i Durczok są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Niestety, okazuje się, że ich małżeństwo tym razem naprawdę się zakończy. Marianna wniosła pozew rozwodowy. Jak informuje „Super Express”, para rozpoczęła proces sądowy, mający ostateczne zakończyć ich małżeństwo.
źródło: gala.pl
Biografia Kamila
Kamil Sebastian Durczok (ur. 6 marca 1968 w Katowicach[2]) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, w latach 1993–2006 dziennikarz Telewizji Polskiej[3], w latach 2006-2015 dziennikarz telewizji TVN, były prowadzący i były redaktor naczelny Faktów.
Pracę dziennikarską rozpoczął w 1991 w Radiu Katowice[4]. Wcześniej przez kilka lat współtworzył program Studenckiego Radia EGIDA działającego w domach studenta Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w dzielnicy Ligota. W wieku 24 lat został dyrektorem i redaktorem naczelnym katowickiego radia TOP FM[4], należącego do NSZZ Solidarność.
W latach 1993–2006 pracował w Telewizji Polskiej[3]. Swoją pracę w telewizji zaczął od współpracy z TVP Katowice, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami w programie Obserwatorium. Program Studio parlamentarne był jego debiutem w ogólnopolskiej telewizji. Później aż do 2002 był prowadzącym program informacyjny TVP Katowice – Aktualności[4]. We wrześniu 1998 został prowadzącym wtorkowe wydania programu publicystycznego W centrum uwagi, przekształconego w październiku 1999 w Monitor Wiadomości. Program ten prowadził do listopada 2000. Od 15 marca 2001 do 7 lutego 2006 prezentował główne wydanie Wiadomości. W tym czasie prowadził także program Forum (z przerwami do listopada 2004), Gość Jedynki (do sierpnia 2004) oraz autorską Debatę (od września 2004 do 8 lutego 2006). Przez wiele lat był gospodarzem wszystkich wieczorów wyborczych i referendalnych w TVP1[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz