Justyna Steczkowska i jej mąż wrócili do siebie


Kilka miesięcy temu Justyna Steczkowska (45 l.) wyprowadziła się od męża. Niedawno jednak wróciła, wzruszona jego słowami…
Takiego rozwoju spraw nikt się nie spodziewał… Jak pisały tabloidy, gwiazda w kwietniu wyprowadziła się wraz z córeczką Helenką (4 l.) z domu w Radziejowicach i zamieszkała z menadżerem Łukaszem w wynajętym lokum. Jednak 2 sierpnia, dokładnie w swoje urodziny, zapukała do drzwi rodzinnej rezydencji – mąż Maciej Myszkowski (44 l.) przyjął ją z otwartymi ramionami.
Jak udało się dowiedzieć „Na Żywo”, życie pod jednym dachem z Łukaszem, który dba o sprawy zawodowe Justyny, a niedawno także jej się oświadczył, skłoniło do ważnych przemyśleń.
– Przekonała się, że u boku Łukasza nie jest szczęśliwa. Zrozumiała, ile straciła – wyjawia informator „Na Żywo”.
Z decyzji Steczkowskiej o powrocie do domu ucieszyły się jej dzieci, synowie: Leon (17 l.), Staś (12 l.) i córka Helenka. Czy fakt, że diwa i jej mąż znów mieszkają razem, skłoni ich do pojednania? Jak twierdzi znajoma piosenkarki, ta miłość wcale nie wygasła.
– Justyna była wzruszona, gdy przeczytała w mediach słowa Maćka, który zapewniał, że nadal jest jej wierny i, wbrew plotkom, nie chodzi na randki – mówi źródło magazynu. Wyznanie męża Steczkowskiej było dowodem bezgranicznego uczucia. – Jestem mężem mojej żony. Mamy kryzys, pracujemy nad nim – powiedział. Która kobieta nie doceniłaby takiej deklaracji?
źródło: pomponik.pl
Biografia Justyny
Justyna Steczkowska (ur. 2 sierpnia 1972 w Rzeszowie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów oraz skrzypaczka. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
W 1994 roku wzięła udział w przesłuchaniach do programu Szansa na sukces. Jak przyznała w czacie z czytelnikami serwisu Wirtualna Polska, udziałem w eliminacjach chciała „zrobić niespodziankę matce jej ówczesnego narzeczonego, która bardzo lubiła ten program”[6]. W pierwszym odcinku ze swoim udziałem wykonała utwór „Nie przynoś mi kwiatów, dziewczyno” zespołu Trubadurzy. W kolejnym odcinku wykonała utwór „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam i wygrała cały konkurs. W tym samym roku wygrała koncert debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
W 1995 roku wygrała Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn z utworem „Moja intymność”. W maju tego samego roku reprezentowała Polskę z utworem „Sama” w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji organizowanego w Dublinie, zajęła osiemnaste miejsce[7]. Wystąpiła także na festiwalu sopockim, przedstawiając w konkursie piosenki „Dziewczyna Szamana” i „Wrogu mój”. W tym samym roku nawiązała współpracę z Grzegorzem Ciechowskim, pod którego okiem nagrała debiutancką płytę studyjną zatytułowaną Dziewczyna Szamana. Tytułowy utwór z tego albumu uznany został przebojem 1996 roku w wielu plebiscytach,.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz