Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli zostaną rodzicami


Justyna Kowalczyk zostanie mamą! Multimedalistka olimpijska ogłosiła swój odmienny stan, publikując w sieci zdjęcie, na którym wyraźnie widać jej ciążowe krągłości.
Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Słynna biegaczka narciarska podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi fanami 12 maja 2021 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. W środę wieczorem gwiazda polskich sportów zimowych opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje przeszło 30 tysięcy użytkowników serwisu, wymowną fotografię z górskiej wyprawy po malowniczych szlakach Tatr. 38-letnia mistrzyni olimpijska z Vancouver i Soczi eksponuje na nim swój mocno już zaokrąglony brzuch.
Internauci bardzo entuzjastycznie zareagowali na wieści o tym, że Justyna Kowalczyk i jej mąż, Kacper Tekieli, już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Pod najnowszym zdjęciem sportsmenki momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Justynie
Justyna Maria Kowalczyk-Tekieli (ur. 19 stycznia 1983 w Limanowej[1]) – polska biegaczka narciarska, mistrzyni i multimedalistka olimpijska[2], mistrzyni i multimedalistka mistrzostw świata, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich. W latach 2018–2021 asystentka trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich. Od 26 marca 2021 pełni funkcje dyrektora sportowego Polskiego Związku Biathlonu[3]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Kacprze
Kacper Tekieli (ur. 23 listopada[1] 1984[2] w Gdańsku[3]) – polski wspinacz, instruktor wspinaczki sportowej z tytułem nadanym przez Polski Związek Alpinizmu[a][4][5][6].
Ukończył studia filozoficzne, podczas których w Bieszczadach przeżył pierwszą fascynację górami, z dyplomem magistra. Po ich zakończeniu spędził kilka miesięcy w górach Alaski, przez rok pracował w Murowańcu, a następnie przeprowadził się do Krakowa i zajął się profesjonalnie alpinizmem[7].
W Tatrach przeszedł około 300 dróg wspinaczkowych, w szczególności (samotnie) większość najważniejszych ścian górskich[5]. W 2010 roku, w ramach VI International Elbrus Race, wbiegł w niecałe pięć godzin na wierzchołek Elbrusu[3], a dwa lata później wraz z Przemysławem Pawlikowskim zajął dwunaste miejsce w IX Biegu Rzeźnika[8]. Od roku 2010 był też uczestnikiem programu Polski Himalaizm Zimowy 2010–2015. W ramach tego projektu wziął udział w wyprawach na Makalu i Broad Peak Middle[2][7]. Przeszedł drogi między innymi w Alpach (w tym słynna „trylogia alpejska” północnych ścian: Eigeru, Matterhornu, Grandes Jorasses, a także północno-zachodnia ściana Civetty w Dolomitach[5]), Kolorado (Octopussy[b] Jeffa Lowe’a, historycznie pierwsza droga lodowa o trudności M8, i inne trudne klasyczne przejścia[9]), Newadzie i na Alasce, a także najszybciej przebył diretissimę północnej ściany Mięguszowieckiego Szczytu Wielkiego[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Jeden komentarz do “Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli zostaną rodzicami”

Dodaj komentarz