Justin Theroux i Laura Harrier są razem?


Wedle doniesień, Justin Theroux (47 l.) związał się ze sporo młodszą od siebie modelką. W lutym tego roku aktor i Jennifer Aniston ogłosili, że chcą się rozwieść. Dla wielu był to szok, gdyż sprawiali wrażenie zgranej pary.

Co ciekawe, dosłownie chwilę po tym, jak poinformowali o rozwodzie, pojawiły się pogłoski, że aktorka wróciła do byłego męża, Brada Pitta, a Justin związał się z tajemniczą kobietą.

Szybko jednak okazało się, że były to tylko plotki.

Teraz z kolei dowiadujemy się, że Theroux, który formalnie nadal jest mężem Aniston, od niedawna jest związany z aktorką Laurą Harrier. Kobieta jest młodsza od niego o 19 lat.

Para była widziana razem w Paryżu i choć nie okazywali sobie czułości, zagraniczne media przekonują, że łączy ich gorące uczucie.

Może niebawem zobaczymy ich razem na ściance?


źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Justinie

Justin Paul Theroux[1][2] (ur. 10 sierpnia 1971 w Waszyngtonie) – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, także reżyser i scenarzysta[3].

Pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec Eugene Theroux to artysta amator, absolwent Pratt Institute w Nowym Jorku, jego matka Phyllis Theroux[4] to autorka rozpraw Stan Kalifornia i inne stanowe ulgi (California and Other States of Grace) i Książka piewców (The Book of Eulogies)[5]. Ma młodszego brata Sebastiana (ur. 1989). Jego wujek Paul jest powieściopisarzem i autorem wielu książek podróżniczych (na podstawie jego książki Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast) powstał film z Harrisonem Fordem, a jego kuzyn Louis Theroux to dziennikarz[6]. Uczęszczał do Buxton School z internatem w Williamstown, w stanie Massachusetts. Ukończył College w Bennington, w stanie Vermont na kierunku sztuk wizualnych i dramatu[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Laurze

Laura Ruth Harrier (ur. 28 marca 1990 w Chicago) – amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w filmie Spider-Man: Homecoming. Uczęszczała do Evanston Township High School w latach 2004-2008. Jej ojciec pracuje w ubezpieczeniach. Ma jednego młodszego brata. Harrier opuściła dom w Nowym Jorku w wieku 18 lat, aby wziąć udział w New York University Gallatin School of Individualized Study. Harrier pojawiła się w reboocie amerykańskiej telenoweli One Life to Live (2013) jako Destiny Evans. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

(Odwiedzono: 71 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *