Justin Bieber i jego partnerka wzięli ślub?


Justin Bieber i Hailey Baldwin są już po ślubie. Kiedy i gdzie wokalista i modelka powiedzieli sobie „tak”? Sprawdź, co wiemy!

Jak podaje amerykański serwis TMZ, sławny wokalista i popularna modelka rzeczywiście zdecydowali się pobrać po zaledwie paru miesiącach narzeczeństwa. Co ciekawe, nie tylko oni nie mogli się doczekać momentu, gdy zalegalizują swój związek. Serwisy o gwiazdach z całego świata pospieszyły się jeszcze bardziej i podały informację na temat ich ślubu już w piątek, 14 września. Choć wtedy mówiło się, że to jeszcze niepotwierdzone informacje, to teraz okazuje się, że magazyn „People” jednak miał rację i wrześniowa wizyta pary w nowojorskim urzędzie faktycznie związana była z zawarciem związku małżeńskiego. Spieszyło im się do tego stopnia, że nawet nie zdążyli podpisać intercyzy. Wiemy też, że świadkiem był przyjaciel Biebera z kościoła, Josh Mehl, a ślubu młodej parze udzielił Jeffrey Quinn. Pomimo tego, że wciąż mają w planach wyprawić wystawną ceremonię, to Justin i Hailey formalnie są już mężem i żoną.

Nowożeńcom Gratulujemy.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
tagi: wyszła za mąż, jego żona

Kilka słów z Wikipedii o Justinie

Justin Drew Bieber[3] (ur. 1 marca 1994[4] w London, Ontario) – kanadyjski piosenkarz popowy/R&B, autor tekstów i aktor[5][6], laureat Nagrody Grammy 2015[7] oraz Brit Awards 2016[8][9].

Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera[10]. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida[11][12][13].

W czerwcu 2011 magazyn „Forbes” umieścił Biebera na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia; w okresie 12 miesięcy zarobił on bowiem 53 miliony dolarów[16]. Bieber był jednocześnie najmłodszą osobą, a zarazem jednym z zaledwie 7 muzyków w zestawieniu. Z kolei w 2012 roku „Forbes” wyróżnił go na 3. pozycji zestawienia najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym dochodem w wysokości 55 milionów dolarów[17]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 33 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *