Julia Wróblewska i Kosper są razem?

Julia Wróblewska (18 l.) niedawno zdała maturę i teraz może w pełni cieszyć się wakacjami. Na jednym z portali społecznościowych pochwaliła się, jak je spędza.
Celebrytka po zdanej maturze, którą bardzo przeżywała, w końcu postanowiła wypocząć. Najpierw wybrała się na obóz językowy do Hiszpanii do pięknego miasta Malaga, a po zakończeniu kursu udała się na obóz młodzieżowy do Lloret de Mar.
Tam bawi się ze swoim przyjacielem, słynnym wśród nastolatków Youtuberem – Mariuszem Sikorskim, znanym lepiej jako Kosper.
Już od dłuższego czasu chodzą plotki, że młodzi celebryci są parą, ale obydwoje utrzymują, że to tylko przyjaźń. Ostatnie zdjęcia jakie opublikowali zarówno Julka, jak i Kosper, mogą jednak sugerować zupełnie co innego.
Na zdjęciach nie kryją czułości i uroczo się przytulają. Jedno jest pewne, widać, że w swoim towarzystwie czują się doskonale.
Jeżeli nie są jeszcze parą, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w końcu nią zostaną. Między aktorką, a gwiazdą YouTube aż iskrzy na zdjęciach!

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: nowy chłopak, partner, nowa dziewczyna, partnerka
Biografia Julii
Julia Magdalena Wróblewska (ur. 18 października 1998 w Warszawie) – polska aktorka niezawodowa i celebrytka.
Jako siedmiolatka zaczęła uczęszczać do jednej z warszawskich podstawówek. Ze względu na ogromną nadruchliwość dziewczynki, rodzice posłali ją do klasy integracyjnej. Uczęszczała również na zbiórki harcerskie. Od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem, lubiła też pozować do zdjęć[2]. Uczestniczyła w wielu programach telewizyjnych, premierach, testowaniu zabawek oraz wywiadach[3]. W trakcie nauki w gimnazjum zaczęła pisać internetowego bloga, w którym skarżyła się na dokuczające jej koleżanki z klasy[4]. Następnie zaczęła pisać bloga o swoim psie, który wabi się Lea, a także poruszała wiele osobistych kwestii, w tym tych związanych ze szkołą[5]. Po ukończeniu gimnazjum podjęła naukę w liceum publicznym. Po roku przeniosła się do liceum społecznego[6][7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o YouTube
YouTube – serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów. Prezesem od 2014 roku jest Susan Wojcicki.
YouTube został założony przez Chada Hurleya, Steve’a Chena i Jaweda Karima, którzy byli wcześniej pracownikami przedsiębiorstwa PayPal. Hurley studiował na Indiana University of Pennsylvania. Chen i Karim studiowali informatykę na University of Illinois at Urbana-Champaign. Nazwa domeny youtube.com została aktywowana 14 lutego 2005, witryna była rozwijana przez kolejne miesiące. Twórcy udostępnili publicznie pierwszą wersję serwisu w maju 2005, sześć miesięcy przed oficjalnym debiutem YouTube. Podobnie jak wiele innych technologicznych start-upów, YouTube wystartowało za sprawą tzw. anioła biznesu, mając jedynie prowizoryczne biuro w garażu. W listopadzie 2005 przedsiębiorstwo venture capital Sequoia Capital zainwestowało w YouTube 3,5 miliona dolarów amerykańskich. Dodatkowo Roelof Botha – partner przedsiębiorstwa i dawny Chief Financial Officer przedsiębiorstwa PayPal – dołączył do zarządu przedsiębiorstwa YouTube LLC. W kwietniu 2006 Sequoia Capital wniosła 8 milionów dolarów do spółki, która przeżyła ogromny wzrost popularności w ciągu kilku pierwszych miesięcy działalności.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Youtuber – osoba nagrywająca filmiki wideo i umieszczająca je na serwisie internetowym YouTube.

Dodaj komentarz