Julia Wieniawa i jej partner: aktorka potwierdza rozstanie


Wieniawa potwierdza rozstanie z Królikowskim i zdradza, jakie były jego powody. Co poszło nie tak? Czy Julia żałuje, że ich związek się zakończył? Dowiedz się wszystkiego o najgłośniejszym rozstaniu zeszłego roku!
Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się pod koniec 2018 roku. Jednak już jesienią mówiło się o kryzysie w ich związku. Przypomnijmy, że Wieniawa i Królikowski byli razem przez dwa lata. Pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie na Telekamerach w styczniu 2017 roku. Od tego momentu kariera Julii, młodej aktorki znanej dotychczas tylko z drugoplanowej roli w serialu „Rodzinka.pl”, rozkwitła. Wieniawa zagrała w dwóch filmach fabularnych, nagrała kilka hitowych piosenek, a już wiosną zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu u boku Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Rozstanie z Królikowskim Wieniawa po raz pierwszy komentuje dopiero teraz. Co było jego przyczyną? Co zdradziła Julia?
Wieniawa (20) wyjaśniła, dlaczego rozstała się z Królikowskim, w dwutygodniku „Viva”. Gwiazda oficjalnie potwierdziła ich rozstanie, mówiąc:

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru – tłumaczy Julia. – Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że Julia jest od Antka młodsza o 9 lat. Dlatego wielu nie dawało ich związkowi żadnych szans. Tymczasem Wieniawa, która dopiero w grudniu skończyła 20 lat, wytrwała u boku Królikowskiego dwa lata.

Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie – przyznaje w nowym wywiadzie.

Na koniec Wieniawa informuje, że dziś pozostają z Królikowskim w przyjaźni.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Julii
Julia Wieniawa, również Julia Wieniawa-Narkiewicz (ur. 23 grudnia 1998) – polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl (od 2012).
Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. W latach 2012–2014 występowała w musicalach wraz z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego (m.in. również w Teatrze Muzycznym Roma) oraz w projekcie Rock Opera „Szambalia” w reżyserii Macieja Pawłowskiego w Teatrze Rose w Londynie. Ponadto brała udział w zajęciach aktorskich Ogniska Teatralnego „u Machulskich” oraz zajęciach przygotowujących do wyższych szkół teatralnych i filmowych w Atelier Aktorskim Pilaszewskiej i Nowakowskiej.
W 2012 dołączyła do stałej obsady serialu Rodzinka.pl, w którym grała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. W kolejnych latach zagrała w serialach, takich jak m.in.: Klan (2014), Pielęgniarki (2014), Na dobre i na złe (2016), Na Wspólnej (2017), Druga szansa (2017) czy W rytmie serca (od 2018). Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Antku
Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor, reżyser, scenarzysta, prezenter telewizyjny i osobowość telewizyjna.
Jest najstarszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, aktorów. Ma czworo młodszego rodzeństwa, braci: Jana (ur. 1992) i Ksawerego (ur. 2007), oraz siostry: Julię (ur. 1999) i Marcelinę (ur. 2001).
Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem z matką zdobył nagrodę filmową Srebrne Jabłko. W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, w klasie filmowej.
W 2010 wyreżyserował film krótkometrażowy Noc życia, do którego muzykę skomponował jego brat Jan[1]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz