Julia Wieniawa i jej chłopak na czerwonym dywanie


Rzadko widujemy ich razem na czerwonym dywanie. Ostatnio pojawili się na imprezie MTV EMA Pre Party i zrobili furorę.
Aktorska para nie lubi afiszować się swoim związkiem w mediach. Na imprezach najczęściej pojawiają się osobno, a w wywiadach za wiele nie zdradzają. Ostatnio pojawili się na jednej z muzycznych imprez, którą mieli okazję współprowadzić. Widać, że Julka i Antek naprawdę się kochają!
Julia Wieniawa i jej chłopak Antek Królikowski stanowią naprawdę dobraną parę. Aktor wspiera swoją ukochaną w działaniach muzycznych i aktorskich, ona też bardzo mu kibicuje.
Na muzycznej gali Julia zaprezentowała się w bardzo seksownej stylizacji. Aktorka postawiła na srebrną mini z asymetrycznym rękawem. Kreacja podkreśliła jej wysportowaną sylwetkę. Całość uzupełnił świetny makijaż i dobrze ułożone włosy. Jak wam się podoba jej look?
Wieniawa i jej chłopak Królikowski zrobili furorę na czerwonym dywanie. Fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok. Czy waszym zdaniem pasują oni do siebie?

źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Julii
Julia Wieniawa, również Julia Wieniawa-Narkiewicz (ur. w 1998 roku) – polska aktorka i piosenkarka. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl (od 2012).
Wieniawa debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma. W latach 2012–2014 występowała w musicalach wraz z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego (m.in. również w Teatrze Muzycznym Roma) oraz w projekcie Rock Opera „Szambalia” w reżyserii Macieja Pawłowskiego w Teatrze Rose w Londynie. Ponadto brała udział w zajęciach aktorskich Ogniska Teatralnego „u Machulskich” oraz zajęciach przygotowujących do wyższych szkół teatralnych i filmowych w Atelier Aktorskim Pilaszewskiej i Nowakowskiej. W 2012 dołączyła do stałej obsady serialu Rodzinka.pl w roli Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. W kolejnych latach zagrała w takich serialach jak Klan (2014), Na dobre i na złe (2016), Na Wspólnej (2017) czy Druga szansa (2017). Pod koniec 2017 rozpoczęła zdjęcia do filmu Kobiety mafii w reżyserii Patryka Vegi[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Antka
Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor, producent filmu niezależnego.
Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem ze swoją mamą odebrał nagrodę filmową Srebrne Jabłko. W 2008 r. ukończył XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. W 2009, 2010, 2012 oraz 2016 wystąpił w programie Kocham cię, Polsko!.
W 2010 wyreżyserował film krótkometrażowy Noc życia, do którego muzykę skomponował jego brat, Jan[1].
Wiosną 2014 brał udział w pierwszej, emitowanej w telewizji Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Kamila Kajak-Mosejcuk. Zajęli 10 miejsce, odpadając w trzecim odcinku. Tego samego roku, wspólnie z Mariką poprowadził w TVP2 program SuperSTARcie. Wiosną 2016 został zwycięzcą programu TVN Agent – Gwiazdy. Był również prowadzącym programu Mów mi mistrzu na antenie TVP2.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz