Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak wzięli ślub


Julia Królikowska jest jedną z córek Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego. W sobotę młoda aktorka stanęła na ślubnym kobiercu.

Trwa sezon ślubny, a zakochani mogą nareszcie ślubować sobie miłość i wierność w towarzystwie najbliższych. 22-letnia Julia w sobotę poślubiła 10 lat starszego Jakuba Piotra Nowaka. Ukochany młodej aktorki jest utytułowanym lekkoatletą. Wywalczył medale na Mistrzostwach Polski, ale również reprezentował nasz kraj poza jego granicami. Zarówno młodsza siostra Antka Królikowskiego, jak i jej wybranek stronią od ścianek i starają się chronić swoje życie prywatne. Wiadomość o ślubie pary udostępnił jeden z gości, publikując na Instagramie zdjęcia z ceremonii. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego wyglądała zjawiskowo, a wesele odbyło się na świeżym powietrzu.

Przypomnijmy, że na początku sierpnia miłość i wierność ślubowali sobie Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Warto zauważyć, że w mediach ostatnio pojawiła się wiadomość, że rodzina znów spotka się na ślubie. Jednak mówiono, że na ślubnym kobiercu mają stanąć Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz. Aktorka w rozmowie z Plejadą zdementowała te plotki.

Julia dała się poznać widzom w całym kraju. Aktorka dorastała bowiem na planie „Klanu”, który jest nieprzerwanie emitowany od 1997 r. Dziewczyna od dziecka występuje u boku swojej mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, wcielając się w Kasię, córkę Grażynki.

Chociaż dziewczyna posiada konto na Instagramie, to niechętnie dzieli się swoją codziennością. Julia unika mediów i niechętnie udziela wywiadów.


źródło: plejada.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o serialu Klan, w którym występuje Julia

Klan – polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP1 od 22 września 1997 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50[1][2], stworzony przez Wojciecha Niżyńskiego. Jest to najdłuższy pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczby odcinków serial produkcji polskiej.

Serial opowiada o losach trzypokoleniowej rodziny Lubiczów, której seniorami są Maria i Władysław Lubiczowie. Maria była właścicielką rodzinnej apteki „Pod Modrzewiem”, a Władysław – kuratorem sądowym do spraw nieletnich. W czasie 50 lat pożycia dochowali się piątki dzieci, a następnie gromadki wnucząt i kilku prawnuków.

Najstarszą córką Lubiczów jest Elżbieta, która prowadziła z matką aptekę. Związała się z Jerzym Chojnickim, z którym ma dwójkę dzieci, Beatę i Michała. Bratem-bliźniakiem Elżbiety jest Paweł, który jest chirurgiem i współwłaścicielem prywatnej kliniki w Warszawie „El-Med”. Jego żoną była Krystyna, wykładowczyni slawistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Doczekali się dwóch córek, Agnieszki i o sześć lat młodszej Aleksandry, a także syna Pawła. Trzecie dziecko Marii i Władysława, Monika, z powodu osobistej tragedii sprzed lat nie utrzymuje kontaktów z rodziną. Prowadziła butik „Ramona” w centrum Warszawy, a następnie – po odnowieniu kontaktów z rodziną – została właścicielką restauracji „Rosso”. Ma syna, Daniela. Ryszard, drugi syn Lubiczów, miał żonę, Grażynę, która pracuje jako pielęgniarka. Dorota, najmłodsze dziecko seniorów rodu, wybrała życie zakonne. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 259 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *