Julia Kamińska chwali sobie związek z dojrzałym partnerem


kaminska-jasekJulia Kamińska (28 l.) i Piotr Jasek (49 l.) przygotowują się do obchodów 7. rocznicy wspólnego życia. Aktorka jest szczęśliwa u boku scenarzysty, podkreślając, że duża różnica wieku nie ma dla niej żadnego znaczenia.
Kiedy siedem lat temu rozstała się ze znanym z serialu „BrzydUla” rosyjskim aktorem Lwem Murzenką, było oczywiste, że tak pełna uroku kobieta nie pozostanie singielką. Z planu serialu zaczęły dobiegać wieści, że Julka ma wielu adoratorów, ale wcale nie jest skora do wejścia w nowy związek.

Jej serce zabiło mocniej dopiero na widok scenarzysty „BrzydUli” Piotra Jaska. Wszyscy czekali aż aktorka oficjalnie potwierdzi ich związek. Ona jednak długo milczała, bo nie ma w zwyczaju publicznie obnosić się ze swoją prywatnością. Przełamała się dopiero kilka miesięcy później, gdy pojawiła się z Piotrem na koncercie z okazji 25-lecia zespołu De Mono.

Na oczach wszystkich obejmowali się i przytulali, pokazując, że to prawdziwa miłość! Jednak nie wróżono im przyszłości. Partner aktorki jest starszy od niej o 20 lat, prasa pisała, że różnica wieku budzi niepokój rodziców aktorki.

Po zwycięstwie w 11. edycji „Tańca z gwiazdami” Julia wyprowadziła się jednak z rodzinnego domu w Gdańsku i zamieszkała z Piotrem w Warszawie. Z pomocą partnera i ona stała się scenarzystką, m.in. serialu „Singielka”.

Niedługo Julia i Piotr będą obchodzić swoją siódmą rocznicę. Według statystyk, to czas pierwszego kryzysu w związku. Ich to nie dotyczy! Są bardzo szczęśliwi, właśnie kupują nowe mieszkanie. – Jestem z mężczyzną, którego kocham – wyznaje aktorka, dodając, że nawet „pechowa” rocznica tego nie zmieni!
źródło: pomponik.pl

Biografia Julii

Julia Małgorzata Kamińska (ur. 13 listopada 1987 w Gdańsku) – polska aktorka niezawodowa. Odtwórczyni roli Uli Cieplak w serialu TVN BrzydUla.

Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. W 2008 zagrała główną rolę (Ula Cieplak) w serialu BrzydUla. Kamińska nagrała również piosenkę „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar, będącą tłem muzycznym czołówki serialu oraz napisała scenariusz do jego trzech odcinków.

Została laureatką plebiscytu Telekamery 2010 w kategorii Aktorka[1]. Otrzymała również nominację do nagrody Wiktory 2009 w kategorii Największe odkrycie telewizyjne[2].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Jasek urodził się 14 06 1967 roku, pochodzi z Tychów. Szkolił swój warsztat w Zaocznym Studium Scenariuszowym w łódzkiej filmówce, później studiował filozofię na Uniwersytecie Śląskim. W 2001 roku debiutował dobrze przyjętym przez krytyków zbiorem opowiadań „Data ważności”. Scenariusz „Niebieski mundurek” przyniósł mu nagrodę Międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merill, a „Brzydula” Telekamerę 2010 w kategorii Adaptacja Serialu Zagranicznego. Narzeczony Kamińskiej jest także autorem piosenek i wierszy (m.in. tomiku poezji „Niewieżowce” (2003))

źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 64 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *