Julia Chmielnik odpowiedziała na zarzuty Huberta Urbańskiego


urbanski-chmielnikHubert Urbański udzielił niedawno tygodnikowi „Newsweek” kontrowersyjnego wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozpadu swojego małżeństwa z Julią Chmielnik. Dziennikarzowi szybko odpowiedziała była teściowa, która zarzuciła mu chęć wypromowania się na rodzinnych problemach.
Teraz do słów Urbańskiego odniosła się także jego była żona. Magazyn „Flesz” przytoczył oświadczenie Julii Chmielnik:
„Dla Huberta, jakiego znałam, opowiadanie o bardzo osobistych sprawach w mediach zawsze było oburzające. Dziś stało się to jego własną strategią biznesową. Nie wiem, czy to akt desperacji czy frustracji. Jedną rzecz chciałabym sprostować. Hubert nigdy nie musiał walczyć w sądzie o opiekę nad dziećmi. Podział obowiązków rodzicielskich to pierwsza sprawa, jaką ustaliliśmy możliwie najrozsądniej, poza salą sądową. Pozostałe kwestie przedstawione przez Huberta w wywiadzie, a dotyczące mnie osobiście, trudno mi komentować. Nie wystarczyłoby powiedzieć, że to nieprawda. Musiałabym publicznie opowiedzieć smutną i dramatyczną historię, a tego typu postępowanie zawsze budziło moje głębokie zażenowanie i tak jest również w tym wypadku. Ludzie, którzy wiedzą, jak było w rzeczywistości, nie oczekują, że będę cokolwiek udowadniać czy się tłumaczyć”
źródło: gala.pl
Wideo – Hubert Urbański i Julia Chmielnik

Biografia Huberta
Hubert Kirył Urbański (ur. 23 marca 1966 w Warszawie) – polski aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny.
Uczęszczał do warszawskiego XIX L.O. im. Powstańców Warszawy, po ukończeniu którego przez rok studiował filologię indyjską na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Orientalistyki). Później podjął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Studia te przerwał w 1994.
Od 1994 do 1995 pracował w Radiu ZET. Następnie przeniósł się do Radia Kolor, gdzie pracował do 1998. Przez rok pracował w Radiu Tok FM. Pracę w telewizji rozpoczął od prowadzenia programu Antena w TVP. Następnie w Polsacie prowadził teleturniej Piramida. Od 1999 do 2010 pracował w stacji TVN, gdzie był gospodarzem: reality show Jestem, jaki jestem, widowiska rozrywkowego Dla ciebie wszystko, reality show Wyprawa Robinson, show Taniec z gwiazdami (przy pierwszej edycji wspólnie z Magdą Mołek, w kolejnych czterech partnerowała mu Katarzyna Skrzynecka) oraz teleturnieju Milionerzy. W latach 2011-2012 pracował w TVP2 gdzie prowadził show Bitwa na głosy i The Voice of Poland. Wiosną 2012 był również prowadzącym Pytanie na śniadanie.
Jego ojcem jest Jerzy Urbański, matką (pochodząca z Bułgarii) Ałła Lekarska[1]. Drugie imię – Kirył – otrzymał po dziadku Bułgarze. Dwukrotnie żonaty. Ma dwie córki – Mariannę (ur. 1990) i Krystynę (ur. 1994) – z pierwszego małżeństwa oraz dwie córki – Stefanię (ur. 2009) i Danutę (ur. 2011) – z małżeństwa z Julią Chmielnik[2]. 9 października 2013 dostał rozwód z Julią Chmielnik oraz wywalczył, że może spotykać się z córkami co drugie popołudnie[3].
Filmografia
1996: Bar Atlantic jako spiker (głos)
2000-2001: Miasteczko jako on sam (prowadzący Milionerów)
2002: Król przedmieścia jako on sam (głos)
2002-2003: Kasia i Tomek jako doradca podatkowy Kasi i Tomka
2004: Vinci jako prowadzący licytację, będącą punktem kluczowym rozwoju fabuły filmu (scenę z jego udziałem reżyser usunął w montażu, jest ona do obejrzenia w wydaniu DVD)
2011: Czas honoru jako pułkownik Mieczysław Skotnicki
Reklama
Od maja 2007 do grudnia 2010 Hubert Urbański był twarzą kampanii reklamowych Banku Millennium.
Nagrody
2000: Wiktor w kategorii odkrycie telewizyjne roku.
2000: nagroda czasopisma Elle w kategorii odkrycie roku.
2000: Telekamera w plebiscycie czytelników (kategoria teleturnieje i gry).
2001: Telekamera w plebiscycie czytelników (kategoria teleturnieje i gry).
2006: 6. miejsce na liście najbardziej popularnych gwiazd polskiego show-biznesu – ranking miesięcznika Forbes.
2006: Złote Dzioby Radia WAWA w kategorii Wydarzenia Roku.
2006: 2. miejsce wraz z Katarzyną Skrzynecką w plebiscycie Telekamery w kategorii Rozrywka.
2007 roku, w tym samym plebiscycie, wspólnie z Katarzyną Skrzynecką zajął trzecie miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Julii
Julia Chmielnik jest córką tragicznie zmarłego aktora i reżysera teatralnego Jacka Chmielnika, znanego głównie z ról w filmach Juliusza Machulskiego: „Vabank” i „Kingsajz”. Julia ukończyła Wydział Dyrygentury Akademii Muzycznej w Krakowie. Młoda aktorka studiowała również w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Po ukończeniu studiów Julia Chmielnik wystąpiła w serialu telewizyjnym, spektaklu reżyserowanym przez ojca i kilku recitalach. Niestety po śmierci Jacka Chmielnika aktorka zrobiła sobie przerwę w graniu.
Aktualnie Julia pracuje w warszawskim Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie prowadzi zajęcia wokalne.
Filmografia
seriale
2006 Będziesz moja Koleżanka Justyny
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz