Jude Law i Phillipa Coan wzięli ślub


Jude Law (46 l.) poślubił swoją piękną narzeczoną w trakcie prywatnej uroczystości w Londynie. Małżonką gwiazdora została młodsza o 14 lat Phillipa Coan.
„To był najpiękniejszy dzień w moim życiu” – napisał 46-letni aktor w mediach społecznościowych.
Ślub odbył się 30 kwietnia 2019 r w samym centrum Londynu. Para powiedziała sobie „tak” w ratuszu przy Old Marylebone, sama ceremonia została utrzymana w tajemnicy przed mediami – pojawili się na niej jedynie najbliżsi.
Pod urząd aktor i jego wybranka przyjechali dwoma samochodami marki Range Rover. Law miał na sobie granatowy garnitur i kapelusz, Coan wybrała na tę okazję krótką sukienkę w kolorze „ecru” i malutki kapelusik.
„Jude i Phillipa są ze sobą szczęśliwi. Ślub to naturalna kolej rzeczy” – można przeczytać w brytyjskich tabloidach.
Na Instagramie aktor opublikował zdjęcia z wydarzenia.
Jude i Phillipa zaczęli spotykać się w 2016 roku. Żona aktora jest psycholożką biznesu i prowadzi firmę specjalizującą się w pomaganiu pracownikom w polepszeniu ich wydajności pracy.
To drugi ślub brytyjskiego gwiazdora – wcześniej był on żonaty z aktorką Sadie Frost, z którą ma troje dzieci: Rafferty’ego (22 l.), Iris (18 l.) oraz Rudy’ego (16 l.). Po rozwodzie spotykał się m.in. z aktorką Sienną Miller, modelką Samanthą Burke, z którą ma córkę Sophie, oraz z Catherine Harding, z którą ma córkę Adę.

źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Jude
David Jude Heyworth Law[1][2][3] (ur. 29 grudnia 1972 w Lewisham) – brytyjski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, reżyser[4] i producent filmowy[5], laureat nagrody BAFTA (1999) za drugoplanową rolę Dickiego Greenleafa w filmie Utalentowany pan Ripley[6], honorowego Césara (2007), nagrody prezydenta na Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach (2010), dwukrotnie nominowany do Oscara: w 2000 za drugoplanową rolę w filmie Utalentowany pan Ripley i w 2004 za główną rolę w filmie Wzgórze nadziei.
Urodził się w Lewisham[7], w dzielnicy południowego Londynu jako syn pary nauczycieli – Margaret „Maggie” Anne (z domu Heyworth) i Petera Roberta Law. Jego starsza siostra Andrea Natasha (ur. 1 stycznia 1970) została artystką malarką, grafikiem i fotografem. Jego imię zostało zaczerpnięte z książki Thomasa Hardy Juda nieznany i piosenki The Beatles „Hey Jude”. Dorastał w Blackheath, w rejonie Royal Borough of Greenwich. Kształcił się w John Ball Primary School w Blackheath i Kidbrooke School, zanim uczęszczał do Alleyn’s School.
Pracę zawodową z aktorstwem rozpoczął w wieku dwunastu lat, dołączając do National Youth Music Theatre[8], gdzie grał Józefa w musicalu Andrew Lloyd Webbera i Tima Rice’a Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze (1989) i spektaklu Bertolta Brechta Kaukaskie koło kredowe (1989). Porzucił szkołę, aby poświęcić cały czas roli w operze mydlanej Famillies[9]. W 1992 zaczął grać przede wszystkim w teatrze. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz