Jourdan Dunn i Dion Hamilton są razem?


Jourdan Dunn pokazała pierścionek zaręczynowy. Aniołek Victoria’s Secret na swoim profilu na Instagramie ogłosiła swoje zaręczyny i zebrała masę gratulacji od zaprzyjaźnionych celebrytów.
Jourdan zaręczyła się. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, pochwaliła się imponujących rozmiarów pierścionkiem zaręczynowym na swoim Instagramie. 29-latka opublikowała fotografię, na której jedną ręką zasłania oczy, a na drugiej prezentuje dłoń z diamentową biżuterią. Zdjęcie od razu skomentowała fala celebrytów i przyjaciół modelki, w tym Hailey Bieber, czy Poppy Delevingne. Co ciekawe, Jourdan Dunn do tej pory nie ujawniła tożsamości swojego tajemniczego partnera, a na każdym wspólnym zdjęciu, zasłania jego twarz.
W Nowy Rok Jourdan opublikowała zdjęcie na którym pozuje ze swoim 10-letnim synem z poprzedniego związku i tajemniczym wybrankiem. Twarz mężczyzny zasłoniła jednak emotikoną serca. – W 2009 roku mój syn pojawił się w moim życiu, a w 2019 zrobił to mój partner. Wkroczenie z nimi w rok 2020 jest bezcenne – napisała wtedy pod fotografią modelka.
Mimo trzymania związku w tajemnicy, media odkryły, kim jest partner Jourdan Dunn. Narzeczony modelki to raper, Dion Hamilton. Jourdan w przeszłości umawiała się Younesem Bendjimą, byłym partnerem Kourtney Kardashian. Jej 10-letni syn Riley, jest owocem związku modelki z Jordanem Cummingem.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jourdan
Jourdan Sherise Dunn (ur. 3 sierpnia 1990 r.) jest angielską supermodelką i aktorką. Została odkryta w Hammersmith Primark w 2006 roku i wkrótce potem podpisała kontrakt z Storm Management w Londynie. Zaczęła pojawiać się na międzynarodowych wybiegach na początku 2007 roku. W lutym 2008 roku była pierwszą czarną modelką, która chodziła po wybiegu Prady od ponad dekady. W kwietniu 2014 r. ogłoszono, że Jourdan została nową twarzą Maybelline New York. W lipcu 2014 r. została ogłoszona ikoną przez models.com. Jourdan jest uważana za jedną z supermodelek tego pokolenia. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org