Joanna Racewicz ma nowego partnera?


Joanna RacewiczMinęło sześć lat odkąd Joanna Racewicz przeżyła osobistą tragedię. W katastrofie pod Smoleńskiem zginął jej mąż, Paweł Janeczek. Dziennikarka przez wiele lat nie potrafiła pogodzić się z tą stratą. Żyła z dnia na dzień dla swojego synka, starając się zastąpić mu oboje rodziców.

Niedawno udało jej się rozstać z osobistymi rzeczami zmarłego męża, które schowała w bezpiecznym miejscu. W ten symboliczny sposób zamknęła bolesny dla siebie rozdział w życiu. W ostatnim czasie zaczęła być widywana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Czy Racewicz w końcu dała szansę nowej miłości?

Joanna straciła męża w katastrofie prezydenckiego Tupolewa. Janeczek zostawił ją i ich dwuletniego wtedy synka. Dziennikarka bardzo przeżyła tę tragedię. Zniknęła z ekranów, ścięła włosy i zaszyła się w domu, gdzie w otoczeniu bliskich przechodziła żałobę.

Po pewnym czasie powróciła do pracy. Zrezygnowała jednak z prowadzenia programów o lekkiej tematyce. Zasiliła skład dziennikarzy TVP2, gdzie przez kilka lat prowadziła „Panoramę”. Swoje życie ograniczyła do obowiązków zawodowych i opieki nad Igorkiem.

– Długo zasypiałam przytulona do koszuli męża. Chowałam ją pod poduszkę, żeby zapach nie uciekł – przyznała w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Po sześciu latach udało jej się jednak zostawić przeszłość za sobą. U jej boku od pewnego czasu można spotkać tajemniczego mężczyznę. Ostatnio Joanna pojawiła się z nim na imprezie branżowej. Ich czułe gesty i sposób, w jaki rozmawiali nie pozostawiają złudzeń.

W jednym z niedawnych wywiadów dziennikarka wyznała:

– Za pięć lat chciałabym mieć szczęśliwego syna, stado psów, dom z ogrodem. I mieć z kim wypić poranną kawę.

Najwyraźniej to ostatnie marzenie powoli udaje jej się zrealizować. Ten sam mężczyzna towarzyszył jej bowiem już w lutym podczas rozdania Telekamer. Wtedy jednak oboje starali się zachowywać dystans. Dziś dużo trudniej ukryć im wzajemną sympatię.
źródło: gwiazdy.wp.pl

Biografia Joanny

Joanna Racewicz (ur. 17 października 1973[1] w Hrubieszowie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Początkowo współpracowała z lokalnymi mediami w Zamościu, pisując artykuły do „Kroniki Tygodnia” oraz przygotowując reportaże dla zamojskiego oddziału RMF FM. Następnie przeniosła się do Warszawy, gdzie stażowała w redakcji „Teleexpressu” (TVP1). W latach 1999–2006 pracowała na stanowisku reportera i prezentera w „Panoramie” (TVP2). W 2004 roku została nominowana do nagrody „Telekamery” magazynu „Tele Tydzień”. Jesienią 2004 roku udzieliła tygodnikowi „Gala” wywiadu, który spotkał się z reakcją Komisji Etyki TVP. W ogłoszonym 17 listopada 2004 roku orzeczeniu komisja ta stwierdziła, iż owa publikacja „„została opatrzona informacjami o charakterze reklamowym” (chodziło o sponsorowaną aranżację strojów i wnętrz), naruszając tym samym punkt 13 oraz 14 „Zasad etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej”[2]. W październiku 2006 roku odeszła z TVP. Od marca 2007[1] do 2010 roku była dziennikarką TVN prowadzącą cykl „Dom otwarty” w programie „Dzień Dobry TVN” (zrezygnowała z pracy po śmierci męża)[3]. W TVN Style prowadziła program „Sekrety Mądrej Niani” wspólnie z Aleksandrą Wielgus. Od stycznia 2011 do końca marca 2016 ponownie prowadziła „Panoramę” w TVP2. W tym samym kanale prowadziła w latach 2011-2012 „Autorski Przegląd Prasy” w porannym magazynie „Pytanie na śniadanie”. Od listopada 2012 do czerwca 2014 była gospodynią programu „Reporter Polski”. Od kwietnia do czerwca 2013 na zmianę z Hanną Lis w „Pytaniu na śniadanie” przeprowadzała wywiady w ramach cyklu „Kobiecy punkt widzenia”. W TVP Info od września 2013 do marca 2014 prowadziła „Panoramę dnia”, a od kwietnia 2014 do końca marca 2016 przeprowadzała wywiady w programie „Po przecinku”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 175 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *