Joanna Racewicz ma nowego chłopaka?


Joanna Racewicz szczerze wyznała, że dopiero niedawno pogodziła się ze śmiercią zmarłego w katastrofie smoleńskiej męża. Dziennikarka pozwoliła sobie na szczęście i otworzyła się na nowe znajomości. Ostatnio na salonach pokazała się z nowym partnerem. Dobrze razem wyglądają?

Racewicz przez długi czas nie radziła sobie po stracie męża, który zginął w katastrofie polskiego Tu-154 w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Najnowsze zdjęcia prezenterki telewizyjnej na salonach pokazują jednak, że gwiazda najwyraźniej w końcu doszła do siebie i postanowiła dać sobie szansę na szczęście u boku nowego mężczyzny. Na ostatniej imprezie „Harper’s Bazaar” z okazji 150. urodzin pisma pojawiła się razem z tajemniczym mężczyzną. Dziennikarka i wysoki, przystojny brunet nie szczędzili tam sobie czułych gestów, które nie umknęły uwadze obecnych na imprezie fotoreporterów.

Joanna na razie nie chce zdradzać, kim jest jej nowy chłopak. Wygląda jednak na to, że gwiazda czuje się w jego towarzystwie niezwykle swobodnie. Po tylu przejściach, trwały i udany związek z pewnością jej się należy.
źródło: gala.pl

Kilka słów z Wikipedii o Joannie

Joanna Racewicz (ur. 17 października 1973[1] w Hrubieszowie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Początkowo współpracowała z lokalnymi mediami w Zamościu, pisując artykuły do „Kroniki Tygodnia” oraz przygotowując reportaże dla zamojskiego oddziału RMF FM. Następnie przeniosła się do Warszawy, gdzie stażowała w redakcji Teleexpressu (TVP1). W latach 1999–2006 pracowała na stanowisku reportera i prezentera w Panoramie (TVP2). W 2004 roku została nominowana do nagrody „Telekamery” magazynu „Tele Tydzień”. Jesienią 2004 roku udzieliła tygodnikowi „Gala” wywiadu, który spotkał się z reakcją Komisji Etyki TVP. W ogłoszonym 17 listopada 2004 roku orzeczeniu komisja ta stwierdziła, iż owa publikacja „została opatrzona informacjami o charakterze reklamowym” (chodziło o sponsorowaną aranżację strojów i wnętrz), naruszając tym samym punkt 13. oraz 14. „Zasad etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej”[2]. W październiku 2006 roku odeszła z TVP.

Od marca 2007[1] do 2010 roku była dziennikarką TVN prowadzącą cykl „Dom otwarty” w programie Dzień Dobry TVN (zrezygnowała z pracy po śmierci męża)[3]. W TVN Style prowadziła program Sekrety Mądrej Niani wspólnie z Aleksandrą Wielgus.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 225 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *