Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: pierwsze oficjalne wyjście


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w końcu ostatecznie potwierdzili, że są razem. Para zadała szyku na Balu Fundacji TVN 2018.

Przetakiewicz i Rooyens na Balu Fundacji TVN 2018 po raz pierwszy zaprezentowali się jako para. Choć plotki o związku dyrektor kreatywnej domu mody La Mania i holenderskiego producenta telewizyjnego krążyły w mediach od wielu miesięcy, to zakochani dopiero teraz zdecydowali się pokazać oficjalnie razem.

Trzeba przyznać, że Joanna i Rinke na Balu Fundacji TVN 2018 wyglądali na autentycznie szczęśliwych. To jednak nie szykowne kreacje sprawiły głównie, że wyglądali tak pięknie. Choć para nie trzymała się ostentacyjnie za ręce, ani nie całowała się na oczach fotoreporterów i znajomych z show-biznesu, to i tak było wyraźnie widać łączące ich gorące uczucie.

Jak Wam się podoba ta para?


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Joannie

Joanna Przetakiewicz (ur. 11 grudnia 1967[1]) – polska projektantka mody, przedsiębiorca, założycielka i dyrektor modowej marki[2] oraz dyrektor kreatywna domu mody „La Mania”[3].

Z wykształcenia jest prawnikiem. Wraz ze swoją ówczesną bratową, będąc na trzecim roku studiów, założyła w 1992 firmę „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych[1][4]. Była to druga prywatna klinika w Polsce[3].

We wrześniu 2010, z pomocą Karla Lagerfelda[5], utworzyła markę odzieżową „La Mania”, której celem jest stworzenie linii prêt-à-porter[6]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Rinke

Rinke Rooyens (wł. Rinke Rooijens) – urodzony 17 listopada 1969 holenderski producent, reżyser i scenarzysta programów telewizyjnych, właściciel i prezes firmy mediowej Rochstar S.A.

Jest synem aktorki teatralnej i holenderskiego reżysera telewizyjnego Boba Rooijensa (ur. 1940 w Rotterdamie). Od wczesnego dzieciństwa dorastał między teatrem a telewizją. Rodzice rozwiedli się, gdy miał sześć lat.

Mając trzynaście lat wystąpił w spektaklu przygotowanym na otwarcie olimpiady w Los Angeles. Zagrał także w przedstawieniu w reżyserii Roberta Wilsona w Paryżu. Dorabiał, myjąc samochody.

W wieku szesnastu lat wyjechał do Kolonii, gdzie przez pewien czas pracował dla tamtejszej telewizji jako montażysta i asystent kierownika produkcji. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 55 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *