Joanna Przetakiewicz i jej partner razem na salonach


Joanna Przetakiewicz (50 l.) przez długi czas związana była z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem. Ich drogi rozeszły się niemal dwa lata przed jego śmiercią. Celebrytka spotykała się z innymi mężczyznami, lecz żaden z nich na stałe nie zagościł przy jej boku. Jednak wygląda na to, że to się zmieniło. Producent i scenarzysta Rinke Rooyens (49 l.) jest tym, który skradł serce Przetakiewicz. Pojawili się ostatnio razem na salonach.

źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Joasi
Joanna Przetakiewicz (ur. 11 grudnia 1967[1]) – polska projektantka mody, przedsiębiorca, założycielka i dyrektor modowej marki[2] oraz dyrektor kreatywna domu mody „La Mania”[3].
Jest absolwentką V Liceum Ogólnokształcącego im. księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie[4]. Z wykształcenia jest prawnikiem. Wraz ze swoją ówczesną bratową, będąc na trzecim roku studiów, założyła w 1992 firmę „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce[1][3][5].
We wrześniu 2010, z pomocą Karla Lagerfelda[6], utworzyła markę odzieżową „La Mania”, której celem jest stworzenie linii prêt-à-porter[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz