Joanna Moro i jej mąż na wakacjach


Zagraniczny wyjazd pomógł w naprawieniu relacji w małżeństwie Joanny Moro (32 l.)… Jeszcze niedawno promowała nowy serial „Lifting”, w którym zagra jedną z ról. Moro była wtedy wyjątkowo promienna i radosna.
„Jadę na urlop tylko z mężem” – pochwaliła się wtedy „Na Żywo”.
To pierwszy taki wyjazd, odkąd aktorka i jej mąż Mirosław Szpilewski zostali rodzicami.
„Zostawiamy dzieci i jedziemy do Monako, a potem jeszcze dalej” – wyznała.
Mieli wyjechać na tydzień, więc ich wypoczynek właśnie dobiegł końca, ale najważniejsze, że spędzili te dni tylko we dwoje. Wcześniej, w lipcu, całą rodziną byli na Litwie nad morzem.
„Uwielbiam litewskie wybrzeże Bałtyku, odwiedzam je każdego roku” – opowiedziała Joanna.
Jednak podczas rodzinnych wakacji trudniej o romantyczne uniesienia, długie nocne rozmowy, których tak bardzo potrzebowała aktorka i jej mąż.
Jeszcze kilka miesięcy temu szeptano, że małżeństwo Moro przechodzi kryzys. Sporą sensację wywołały też plotki o jej rzekomym romansie z Rafałem Maserakiem. Na szczęście były one wyssane z palca…
źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Joanny
Joanna Moro (ur. 13 grudnia 1984 w Wilnie) – litewska aktorka filmowa i teatralna narodowości polskiej[1] mieszkająca na stałe w Polsce.
Urodziła i wychowała się w Wilnie, na Litwie, w polskiej rodzinie. Jest absolwentką Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie. Należała do szkolnego koła teatralnego, kierowanego przez litewską działaczkę polonijną, Irenę Litwinowicz[2]. Działała także w Polskim Teatrze w Wilnie. W 2003 roku wyjechała z Litwy, aby studiować w Polsce i zamieszkać w niej na stałe w Warszawie. W 2007 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.
Przełomem w jej karierze była rola piosenkarki Anny German w serialu Anna German. Tajemnica białego anioła. W czerwcu 2013 poprowadziła 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tego samego roku, wspólnie z Olgą Szomańską i Agnieszką Babicz, wydała płytę Piosenki Anny German.
Wiosną 2014 brała udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła 2. miejsce[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz