Joanna Kulig i Maciej Bochniak zostali rodzicami


Joanna Kulig i Maciej BochniakJoanna Kulig na pierwszym zdjęciu po porodzie jest uśmiechnięta i szczęśliwa. Pozuje na dworze, w pełnym słońcu. Kulig jest w Los Angeles, gdzie w niedzielę odbyła się gala rozdania Oscarów.
Gwiazda filmu „Zimna Wojna” kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. To chłopiec. Joanna i jej mąż, reżyser Maciej Bochniak, dali synkowi na imię Jan. Wiadomości o porodzie Kulig przedostały się do mediów dzięki producentowi filmowemu. To właśnie Jan Dziecioł poinformował, że Joanna urodziła. Potem doniesienia potwierdził brat aktorki. A dopiero teraz – sama Joanna! Kulig opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Jest na nim uśmiechnięta, pozuje w pełnym słońcu w ciemnych okularach. Zdjęcie aktorka podpisała: Nowy człowiek przybył na ziemię. Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Jestem bardzo szczęśliwa! Chłopczyk ma zaledwie kilka dni. Przyszedł na świat w jednej z większych klinik w Los Angeles, znanej z tego, że rodzą w niej hollywoodzkie gwiazdy. Właśnie w tym mieście w tę niedzielę odbyła się gala rozdania Oscarów 2019.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Asi
Joanna Kulig (ur. 24 czerwca 1982 w Krynicy-Zdroju) – polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz piosenkarka, laureatka Orła za drugoplanową rolę w filmie Sponsoring oraz Europejskiej Nagrody Filmowej za pierwszoplanową rolę w filmie Zimna wojna[1].
Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach[2]. Ma czworo rodzeństwa[2], a jedną z jej sióstr jest Justyna Schneider.
Ukończyła Technikum Hotelarskie w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie (2002)[3][4] i Państwową Szkołę Muzyczną im. F. Chopina w Krynicy-Zdroju (klasa fortepianu) oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie (klasa śpiewu solowego)[5]. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2007), którą ukończyła ze specjalizacją wokalno-estradową[6]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Macieju
Maciej Bochniak (ur. 26 maja 1984 w Krakowie) – polski reżyser filmowy i scenarzysta.
Absolwent Wyższego Studium Scenariuszowego PWSFTviT w Łodzi.
Jest reżyserem i współscenarzystą filmu fabularnego „Disco Polo”, za który został nagrodzony nagrodą „Perspektywa” im. Janusza Morgernsterna, za najlepszy debiut 2015 roku. W mniej niż 6 tygodni film zgromadził w kinach ponad 900 000 widzów, plasując się na drugim miejscu, wśród polskich filmów w Box Office w 2015 roku. Jest również autorem filmów dokumentalnych, produkowanych wraz z HBO; ‘Miliard Szczęśliwych Ludzi’ oraz ‘Ethiopiques – Muzyka Duszy’. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz