Joanna Krupa: Romain Zago jest o nią zazdrosny


krupa-zagoJoanna Krupa (37 l.) korzysta z faktu, że jej mąż nie zna polskiego i dość chętnie rozgaduje się na jego temat w naszych rodzimych mediach. Tym razem celebrytka wyznała, że Romain bywa o nią zazdrosny…
Krupa poślubiła biznesmena Romaina Zago w czerwcu 2013 roku.
„Dżoana” wyznała, że nie bywa zazdrosna o męża, bo mu całkowicie ufa. Mąż ma jednak nieco inne podejście.
Zdarzają się momenty, gdy Romain okazuje swoje niezadowolenie z kontaktu żony z innymi mężczyznami.
„Na przykład taki Olivier Janiak czy ten nowy Superman, jakby taki facet mnie podrywał, czy bym była za miła, flirtowała z nim, to wtedy wiadomo, by była zazdrość” – mówi Joanna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Jakiś czas temu zazdrość męża przybrała na sile. Związane jest to z osobą jej nowego przyjaciela, aktora Gerarda Butlera, którego poznała na imprezie z okazji Halloween.
Zdaniem Krupy odtwórca roli Leonidasa w filmie „300” jest bardzo przystojnym mężczyzną.
„Romek bardzo był zazdrosny i mówi: tylko nie myśl, że pójdziesz z nim na kolację czy na lunch, nawet jako przyjaciel” – mówi modelka.
źródło: pomponik.pl
tagi: zazdrosny mąż
Biografia Joanny
Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie) – polsko-amerykańska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka.
Jej zdjęcia prezentowały magazyny: „Playboy”, „CKM”, „FHM”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Teeze” i „Maxim”. Pięciokrotnie pozowała do polskiej edycji „CKM” (maj 2001, czerwiec 2006, sierpień 2007, październik 2008, grudzień 2011). W 2004 pozowała do belgijskiej edycji „Maxima”, w 2008 do niemieckiej edycji „Maxima”, w 2009 do edycji amerykańskiej „Maxima”. W lipcu 2005 pojawiła się na okładce amerykańskiego „Playboya”, w sierpniu 2005 pozowała dla polskiej edycji „Playboya” (nr 152).
W latach 2005, 2006 i 2007 zajęła odpowiednio 78., 61. i 66. miejsce w zestawieniu miesięcznika Maxim 100 najgorętszych kobiet. W 2007, według magazynu Playboy, znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata. W lipcu 2008 roku z okazji 10-lecia magazynu CKM znalazło się wśród dziesięciu najseksowniejszych Polek wybranych przez czytelników, zajmując trzecie miejsce. Niemiecki magazyn Maxim wybrał ją na „kobietę roku 2004”. Razem z siostrą Martą była „Miss Howard TV” grudnia 2007 w Howard TV i The Howard Stern Show.
Działa na rzecz praw zwierząt i związana jest z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Brała udział w zorganizowanej przez tę organizację akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. W Polsce wspiera wiele schronisk dla zwierząt m.in. kieleckie Dyminy oraz warszawski Paluch.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz