Joanna Krupa ma nowego chłopaka

Joanna Krupa otrząsnęła się już po rozwodzie z Romainem Zago i dała sobie szansę na szczęście u boku nowego partnera. Gwiazda na razie nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów na temat swojego związku, ale udało nam się już ustalić, kim jest jej nowy chłopak i w jaki sposób się poznali. Ich pierwsze spotkanie wyglądało jak w filmie!
Kim jest nowy chłopak Krupy? Wygląda na to, że znamy już odpowiedź na to pytanie nurtujące wielu fanów modelki. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd w USA w tym roku oficjalnie zakończyła swoje czteroletnie małżeństwo z biznesmenem Zago. Modelka nie musiała jednak zbyt długo czekać na nową miłość. Seksowna celebrytka co prawda niedawno pochwaliła się, że znów jest zakochana, ale tajemnicą pozostawała tożsamość mężczyzny, który skradł serce Joasi. Paparazzi przyłapali ich w końcu na lotnisku w Los Angeles!
Krupa poznała swojego nowego chłopaka podczas spaceru z psami. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie miał pojęcia, że piękna kobieta, którą spotkał przypadkiem jest kimś sławnym.

– Początkowo myślał, że Asia to aktorka, która jeszcze nie rozwinęła swojej kariery zawodowej – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia modelki.

Co wiemy o nowym partnerze Krupy? Jak udało się ustalić jednemu z serwisów plotkarskich, nowy chłopak jurorki „Top Model” to producent filmowy. Jak na razie nie ma jednak pokazywać się ze swoją znaną dziewczyną na czerwonych dywanach i pozować do zdjęć na ściankach.
źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o producentach filmowych
Producent filmowy – główny inwestor w procesie produkcji filmu, zatrudniający wszystkie potrzebne osoby do jego produkcji i zapewniający sprzęt oraz środki materialne. Po wyprodukowaniu filmu jest właścicielem praw autorskich i głównym beneficjentem ewentualnych dochodów z jego sprzedaży. Ewentualny splendor (nagrody dla najlepszego filmu, np. Oscary) również spływa na producenta.
Jego wpływ na kształt artystyczny filmu może być bardzo różny. Zależy to w głównej mierze od stosunków między nim, reżyserem, scenarzystą, aktorami i innymi osobami realizującymi film. Jedni producenci kontrolują i wpływają na film bezpośrednio, inni zawierzają reżyserowi, pozwalając mu na swobodną realizację jego wizji artystycznej. Producenci dokonują czasem ponownego montażu gotowego filmu. Aby uniknąć tak dużego wpływu producenta na efekt artystyczny, niektórzy reżyserzy zostają producentami własnych filmów lub zakładają własne wytwórnie filmowe.
Kilka słów z Wikipedii o Asi
Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie) – polska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka.
Jest jedną z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), której akty opublikował magazyn Treats![1]. Fotografie Krupy prezentowały ponadto magazyny: „Playboy”, „CKM”, „FHM”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Teeze” i „Maxim”. Pięciokrotnie pozowała do polskiej edycji „CKM” (maj 2001, czerwiec 2006, sierpień 2007, październik 2008, grudzień 2011). W 2004 pozowała do belgijskiej edycji „Maxima”, w 2008 do niemieckiej edycji „Maxima”, w 2009 do edycji amerykańskiej „Maxima”. W lipcu 2005 pojawiła się na okładce amerykańskiego „Playboya”, w sierpniu 2005 pozowała dla polskiej edycji „Playboya” (nr 152).
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz