Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub


Joanna Krupa wzięła ślub z Douglasem Nunesem w Krakowie. Suknię ślubną Krupy zaprojektowała Sylwia Romaniuk. Na ślubie Joanny i Douglasa w Polsce bawiła się rodzina i przyjaciele. Nie zabrakło gwiazd „Top Model” i gwiazd TVN. Jak wyglądała panna młoda? Gdzie dokładnie odbyła się ceremonia? Kto na nią przybył?

Krupa wzięła swój drugi ślub w Polsce! Joanna i Nunes pobrali się w Krakowie w sobotę, 4 sierpnia. Gwiazda i prowadząca show „Top Model” w TVN wcześniej wzięła ślub cywilny ze swoim ukochanym w USA, ale od dłuższego czasu zapowiadała, że będzie chciała powtórzyć przysięgę małżeńską w kościele. I to w Polsce. Jej słowa właśnie stały się faktem! Krupa wyszła dziś za mąż za Douglasa w Krakowie w obecności rodziny, przyjaciół i gwiazd TVN. Piękna modelka złożyła przysięgę miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej w kościele w Krakowie. Ceremonia rozpoczęła się wczesnym popołudniem. Joannie zależało na tym, aby obecni byli jedynie jej najbliżsi przyjaciele, rodzina i tylko garstka krewnych. Na polskim ślubie Krupy i Nunesa pojawili się m.in. Dawid Woliński i Joanna Jabłczyńska oraz menadżerka gwiazdy – Justyna Bulińska.

Joanna na ślubie z Douglasem w Polsce wyglądała zjawiskowo! Do ślubu para podjechała białym Lexusem. Gwiazda miała na sobie wspaniałą białą suknię projektu Sylwii Romaniuk. Równie elegancko prezentował się też jej świeżo poślubiony małżonek. Co miał na sobie? Nunes postawił na klasyczną męską elegancję w kolorze ciemnego granatu. Oby ich wspólna przyszłość była tak piękna, jak ich ślubne stylizacje!

Modelka poznała swojego przyszłego męża podczas jednego ze spacerów ze swoimi psami w Los Angeles. Jak potem mówiła w wielu wywiadach, zakochała się w nim na zabój od pierwszego wejrzenia. Douglas jest niezwykle przystojnym producentem filmowym i biznesmenem, który tak jak Krupa – uwielbia zwierzęta. Nic zatem dziwnego, że małżonkowie wydają się być dla siebie stworzeni!

Nowożeńcom Gratulujemy

Poniżej zdjęcie z wieczoru panieńskiego Joanny

źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Joannie

Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 w Warszawie) – polsko-amerykańska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka.

Jest jedną z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), której akty opublikował magazyn Treats![2]. Brała udział w sesjach zdjęciowych, publikowanych na łamach magazynów, takich jak m.in.: „Playboy”, „CKM”, „FHM”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Teeze”, „Maxim” i „Viva!”[3]. Pięciokrotnie pozowała do polskiej edycji „CKM” (maj 2001, czerwiec 2006, sierpień 2007, październik 2008, grudzień 2011). W 2004 pozowała do belgijskiej edycji „Maxima”, w 2008 – do niemieckiej edycji, a w 2009 – do amerykańskiej. W lipcu 2005 pojawiła się na okładce amerykańskiego „Playboya”, a w sierpniu zapozowała dla polskiej edycji magazynu (nr 152).

W latach 2005–2007 zajmowała odpowiednio 78., 61. i 66. miejsce w zestawieniu 100 najgorętszych kobiet miesięcznika „Maxim”. W 2007 znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata według magazynu „Playboy”. W lipcu 2008, z okazji 10-lecia magazynu „CKM”, zajęła trzecie miejsce w zestawieniu dziesięciu najseksowniejszych Polek, tworzonym przez czytelników. Niemiecki magazyn „Maxim” wybrał ją na „kobietę roku 2004”. Wraz z siostrą Martą była „Miss Howard TV” grudnia 2007 w Howard TV i The Howard Stern Show. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską przed urzędnikiem stanu cywilnego lub duchownym[1], w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.

W niemal wszystkich społecznościach ślub jest pewnego rodzaju procedurą symboliczną, której celem jest złączenie pary młodej i nadanie jej oficjalnego statusu rodziny. Od wieków zawarcie związku małżeńskiego, uczczone ślubem i weselem było traktowane, obok narodzin dziecka i śmierci, nie tylko jako najważniejszy moment w życiu człowieka, ale również akt przyczyniający się do okazywania i utrzymywania więzi rodzinnych i społecznych. Do dnia dzisiejszego ślub jest traktowany jako szczególna ceremonia rytualna, skorelowana z systemem norm prawnych danego kraju oraz zwyczajami religijnymi. Obrzędy ślubne często mają charakter religijny, ale w większości kultur łączą się także z lokalnymi i kulturowymi tradycjami świeckimi. Akt zawarcia małżeństwa najczęściej jest podyktowany zwyczajami danej religii, ale już wesele na ogół ma charakter typowo świecki. Rytualny i symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności (tzw. obrzędy), gesty, słowa, rekwizyty, których celem jest społeczne usankcjonowanie i zatwierdzenie ceremonii[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 94 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *