Joanna Brodzik i jej chłopak rozstali się?


brodzik-wilczakJoanna Brodzik i Paweł Wilczak rozstali się? Informacja o tym, że związek aktorów jest już przeszłością, pojawiła się w mediach po tym, jak Wilczak pojawił się na premierze filmu „Kler” z inną kobietą. Czy piękna blondynka u boku Pawła to jego nowa partnerka? I czy znaczy to, że wieloletni związek Wilczaka z Brodzik dobiegł końca?

Joanna i Paweł nie są już razem? To pytanie od wtorku zadają sobie nie tylko wszyscy fani aktorskiej pary, lecz także dziennikarze show-biznesowi. O kryzysie w związku Brodzik i Wilczaka głośno było już od jakiegoś czasu. Para nigdy nie przepadała za imprezami show-biznesowymi i pozowaniem na ściankach, mimo to czasem się na nich razem pojawiali. Od jakiegoś czasu na tego typu wydarzeniach nie było jednak widać ani Joanny, ani Pawła. Aż do teraz! We wtorek wieczorem na premierze głośnego i kontrowersyjnego nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego „Kler” Paweł pojawił się nie z Joanną, a z nową, tajemniczą kobietą. Kim jest ta blond piękność, która towarzyszyła aktorowi? Czy to nowa partnerka Wilczaka?

Jak podaje Super Express, młoda blondynka, którą aktor zabrał ze sobą na premierę filmu „Kler”, pochodzi z Poznania i ma na imię Ewa. Na razie pojawiają się jedynie domysły, co tak naprawdę łączy Wilczaka z kobietą. W końcu na chwilę obecną ani Brodzik, ani Wilczak nie potwierdzili swojego rozstania, a kobieta u boku Pawła mogła być jego krewną, przyjaciółką lub zwyczajnie znajomą.

Już jakiś czas temu gazety donosiły, że Wilczak nie pojawił się na urodzinach swojej partnerki i matki jego synów. Pisano też, że parę coraz bardziej zaczęły różnić ich popularność oraz priorytety zawodowe.

Czy to znaczy, że Joanna i Paweł faktycznie się rozstali, a blondynka u boku aktora to jego nowa sympatia? Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tych domysłów od jednej lub drugiej strony.

Poniżej na zdjęciu Wilczak i Ewa


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Joannie

Joanna Honorata Brodzik (ur. 11 stycznia 1973 w Krośnie Odrzańskim) – polska aktorka, znana z seriali Graczykowie, Kasia i Tomek, Magda M. oraz Dom nad Rozlewiskiem (i jego kontynuacjach, tj.: Miłość nad rozlewiskiem, Życie nad rozlewiskiem, Nad rozlewiskiem i Cisza nad rozlewiskiem).

W 2003 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej na IV Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście, a w 2004 dostała „nagrodę Wiktora” dla najlepszej aktorki za rolę w serialu Kasia i Tomek. Była laureatką konkursu „Z Cinema do Cannes”. W 2006 odcisnęła swoją dłoń na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd podczas Festiwalu Gwiazd w Gdańsku. W 2007 została nagrodzona Telekamerą w kategorii Najlepsza aktorka. W tym samym roku otrzymała tytuł „Najpiękniejsza 2006” przyznany przez dwutygodnik „Viva!” i „Kobieta Roku Glamour 2006” w pierwszej polskiej edycji konkursu na „Kobietę Glamour” organizowanym przez miesięcznik „Glamour”. Prowadziła programy kulinarne Brodzik od kuchni w TVP 1 i „Apetyt na miłość” w Polsacie. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Pawle

Paweł Wilczak (ur. 29 lipca 1965 we Wronkach) – polski aktor.

Wychował się i mieszkał we Wronkach. Uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Szamotułach. W 1989 ukończył wydział aktorski PWSFTViT w Łodzi. Był aktorem Teatru Nowego w Warszawie.

Zasłynął z roli Tomka w serialu komediowym Kasia i Tomek. W 2003 otrzymał Wiktora w kategorii Najpopularniejszy aktor. Na IV Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście w tym samym roku dostał nagrodę w kategorii Najlepszy aktor komediowy.

W 2004 otrzymał Telekamerę w kategorii Najlepszy aktor. 4 lipca w Międzyzdrojach zostawił odcisk swojej dłoni w mosiądzu na Promenadzie Gwiazd.

Wystąpił w teledyskach Jacka „Perkoza” Perkowskiego (m.in. 6/12). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 457 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *