Jessica Chastain i Gian Luca Passi de Preposulo wzięli ślub


Jessica Chastain (40 l.) poślubiła swojego ukochanego, Giana Lucę Passi de Preposulo!
Hollywoodzka gwiazda oraz włoski biznesmen związany z branżą modową powiedzieli sobie „tak”!
Jak donoszą zagraniczne media, para pobrała się w sobotę, 10 czerwca. Ceremonia odbyła się w willi pana młodego, która jest położona w małej miejscowości niedaleko Wenecji.
Wesele z kolei odbyło się w pięknym zabytkowym pałacu.
Jak na hollywoodzką gwiazdę przystało, Chastain zorganizowała swój ślub z wielką pompą. Zaprosiła wiele znanych osób ze swojego środowiska, m.in. Annę Hathaway i Emily Blunt.
Dzień przed weselem odbyła się także impreza powitalna dla gości.
Aktorka i biznesmen są ze sobą od 2012 roku. Co ciekawe, jeszcze dwa lata temu gwiazda zarzekała się w wywiadzie, że „papierek” nie jest dla niej ważny i nie wie, czy chce wychodzić za mąż.
Cóż, najwidoczniej zmieniła zdanie.
Nowożeńcom Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl
tagi: żona
Biografia Jessiki
Jessica N. Howard (ur. 24 marca 1977 w Sacramento, w stanie Kalifornia) − amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, dwukrotnie nominowana do Oscara; za drugoplanową rolę w filmie Służące oraz pierwszoplanową rolę w filmie Wróg numer jeden.
Pierwszym filmem kinowym w jakim wystąpiła był obraz Jolene z 2008 roku, w którym zagrała tytułową rolę u boku Dermota Mulroneya. Za swoją rolę Jessica otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Seattle. W 2010 roku aktorka występuje w ekranizacji powieści Agaty Christie Morderstwo w Orient Expressie będącym odcinkiem serialu Poirot. W tym samym roku Chastain u boku Helen Mirren i Sama Worthingtona gra w filmie Dług w reżyserii Johna Maddena. W filmie, którego premiera miała miejsce podczas 35. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto, wcieliła się w postać młodej agentki Mosadu, tropiącej nazistowskiego zbrodniarza.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz