Jennifer Lopez i Ben Affleck znów razem?


Wygląda na to, że Jennifer Lopez (51 l.) po rozstaniu z Alexem Rodriguezem (45 l.) postanowiła rozpocząć poszukiwania nowego (starego) mężczyzny, który będzie chętny zaopiekować się latynoską pięknością. Nikt chyba nie spodziewał się, że odnowi kontakt z niedoszłym mężem!
Jennifer Lopez rozstała się niedawno z Alexem Rodriguezem, z którym miała niedługo wziąć ślub. Na ceremonię szykowała się już od długiego czasu. Podobno miała nawet już przygotowaną spektakularną suknię ślubną.
Z tych planów nic jednak nie wyjdzie, gdyż narzeczeni rozstali się. Już dawno mówiono o ich kryzysie. Słynny baseballista miał zdradzać piękną JLO. Zagraniczne tabloidy donoszą jednak, że piosenkarka nie ma zamiaru odpoczywać od randkowania!
Gwiazda hitu „On the floor” odnowiła stare kontakty i znów spotyka się z Benem Affleckiem, czyli swoim eks. Przypomnijmy, że Jennifer i Ben byli razem w 2002 roku. Ich wielką miłością żył cały show-biznes. Zakochani zaręczyli się po czterech miesiącach. Jednak tak jak szybko zaczęła się ich miłość, tak szybko skończyła.
Jennifer na kilka godzin przed ślubem odwołała ceremonię i tak oto kolejny ślub JLO nie doszedł do skutku. „Page Six” donosi, że aktor widywany jest w pobliżu posiadłości diwy.

Ochrona odbiera go z pobliskiego miejsca, zawozi do niej do domu i odwozi po spędzeniu tam kilku godzin – zdradza źródło tabloidu.

Przyjaciele wszechstronnej Jennifer przekonują, że Lopez i Affleck są tylko przyjaciółmi i nie mają romansu.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Biografia Bena
Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser i scenarzysta.
Aktorstwem interesował się od dzieciństwa (jego brat, Casey Affleck jest również aktorem). Najpierw były krótkie filmiki reklamowe (reklama dla firmy Burger King), potem seriale telewizyjne, jak The Voyage of the Mimi (1984), a wreszcie filmy kinowe. Na dużym ekranie zadebiutował w 1992 r. Rok później poznał niezależnego reżysera Kevina Smitha, który zaproponował mu jedną z głównych ról w filmie W pogoni za Amy. Ten film okazał się biletem do sławy dla Afflecka. Role w niezależnych filmach jak Szczury z supermarketu (1995) czy W pogoni za Amy dobrze wpływały na jego karierę filmową, która była doceniana na festiwalu filmów niezależnych Sundance. W tym czasie Affleck mieszkał w małym mieszkanku na Manhattanie razem z bratem Caseyem i długoletnim przyjacielem Mattem Damonem. Wtedy to właśnie powstał, napisany przez Bena i Matta, scenariusz do filmu Buntownik z wyboru (1997), który przyniósł mu Oscara i popularność. Czytaj więcej
Biografia Jennifer
Jennifer Lynn Lopez, znana także jako J.Lo (ur. 24 lipca 1969 w Nowym Jorku[2]) – amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody i businesswoman. Urodziła się i wychowała w Bronksie, okręgu Nowego Jorku, a w wieku siedemnastu lat zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Później wzięła udział w kilku mniejszych produkcjach, równocześnie rozwijając karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson, a także w serialu In Living Color. W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu. Od tego czasu pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach, wśród których największy sukces odniosły Anakonda (1997), Cela (2000), Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005) i Jak urodzić i nie zwariować (2012). Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Od 2006 zajmuje się także produkcją filmów i seriali. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Jeden komentarz do “Jennifer Lopez i Ben Affleck znów razem?”

Dodaj komentarz