Jennifer Lopez i Ben Affleck w podróży poślubnej w Paryżu


Jennifer Lopez i Ben Affleck16 lipca 2022 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli sekretny ślub w Las Vegas. Wokalistka przyjęła nazwisko męża. Po skromnej ceremonii udali się na miesiąc miodowy. Jako pierwszy kierunek obrali miasto miłości, czyli Paryż.

Historia miłosna Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest gotowym scenariuszem na hollywoodzką komedię romantyczną. Po zerwanych zaręczynach w 2004 roku, ich drogi skrzyżowały się po 20 latach, a uczucie narodziło na nowo. Zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę na związek i długo nie zwlekali ze ślubem. Teraz są już małżeństwem i wybrali się w podróż poślubną. W Paryżu fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok, a oni nie szczędzili wobec siebie czułości.

Ben Affleck jest czwartym mężem Jennifer Lopez, jednak – jak twierdzą osoby z ich otoczenia – od początku byli sobie pisani. „People” donosi, że zakochani zaraz po sformalizowaniu związku małżeńskiego wsiedli w prywatny samolot i wybrali się do Paryża.

W mieście miłości zostali zauważeni przez fotoreporterów podczas romantycznego spaceru w pobliżu Pałacu Elizejskiego. Siedzieli na jednej z ławek i nie szczędzili wobec siebie czułości, publicznie się całując. Aktor w dłoni trzymał również profesjonalny aparat fotograficzny, którym robił zdjęcia żonie.

Jennifer tego dnia miała na sobie elegancką sukienkę w kwiaty, spiętą paskiem w talii. Do całości dobrała białe japonki i czerwoną torebkę Hermés Birkin. Ben założył niebieską koszulę i granatowe spodnie.


źródło: plotek.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Jennifer Lopez

Jennifer Lynn Affleck (z domu Lopez)[2][3][4], znana także jako J.Lo (ur. 24 lipca 1969 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody, producentka i businesswoman.
Urodziła się i wychowała w Bronksie, dzielnicy Nowego Jorku. W wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Później wzięła udział w kilku mniejszych produkcjach, równocześnie rozwijając karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson, a także w serialu In Living Color. W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu. Od tego czasu pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach, wśród których największy sukces odniosły Anakonda (1997), Cela (2000), Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005) i Jak urodzić i nie zwariować (2012). Specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała też w dramatach i dreszczowcach. Od 2006 zajmuje się produkcją filmów i seriali. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Benie Afflecku

Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt[1] (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser, producent filmowy, scenarzysta i filantrop. Laureat dwóch Oscarów i trzech Złotych Globów[2].
Urodził się w Berkeley[3] w Kalifornii jako syn Chris Anne (z domu Boldt) i Timothy’ego Byersa „Tima” Afflecka[4]. Jego rodzina miała korzenie angielskie, irlandzkie, szkockie i niemieckie[5]. Jego matka związana była ze szkolnictwem, a ojciec zajmował się pracą socjalną, mechaniką samochodową, doradztwem lekarstw, pracą za barem i aktorstwem w Theater Company of Boston. Prapradziadek, Heinrich Boldt, znany z odkrycia złotego dysku Haralda Sinozębego, wyemigrował z Pomorza pod koniec pierwszej połowy XIX wieku[6][7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 23 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *