Jennifer Garner i John Miller są razem?


Jennifer Garner (46 l.) zamknęła stary rozdział życia. Gwiazda promienieje dzięki nowemu związkowi!
Aktorka niedawno oficjalnie rozwiodła się z ojcem trojga swoich dzieci, Benem Affleckiem.
Ich związek wprawdzie zakończył się już w 2015 roku, na krótko przed 10. rocznicą ich ślubu, jednak dopiero teraz udało im się sformalizować rozwód.
Jak się okazuje, nie tylko Affleck układa sobie życie na nowo. Wedle doniesień zagranicznych mediów, również Garner jest zakochana i to już od jakiegoś czasu!
Amerykańskie tabloidy i portale informują, że aktorka związała się z biznesmenem Johnem Millerem (40 l.). Para ponoć spotyka się ze sobą już od około sześciu miesięcy!
Mężczyzna, podobnie jak aktorka, ma za sobą nieudane małżeństwo.
Co ciekawe, Ben ponoć cieszy się, że jego była żona układa sobie życie na nowo i całkowicie pochwala jej nowy związek.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jennifer
Jennifer Anne Garner (ur. 17 kwietnia 1972 w Houston) – amerykańska aktorka i producentka.
Dwukrotnie zamężna; jej pierwszym mężem był znany z serialu Felicity aktor Scott Foley, którego poślubiła 19 października 2000 roku. Para rozwiodła się 30 marca 2003 r. Jej drugim mężem został Ben Affleck. Mają dwie córki – Violet Anne (ur. 2005) i Seraphinę Rose Elizabeth (ur. 2009) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (ur. 2012)[1].
Po roli drugoplanowej w Pearl Harbor (2001), Garner zyskała uznanie za rolę oficera CIA Sydney Bristow w thrillerze szpiegowskim ABC Alias, który nadawany był od 2001 do 2006 roku. Za pracę nad serią wygrała nagrodę Złotego Globu i nagrodę SAG oraz uzyskała cztery nominacje do nagrody Primetime Emmy.
Garner często pracuje jako aktywista w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i jest członkiem zarządu organizacji Save the Children. Jest także zwolenniczką kampanii przeciwko paparazzi wśród dzieci gwiazd. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Dodaj komentarz