Jennifer Garner i jej chłopak się rozstali?


Zagraniczne media donoszą o końcu związku Jennifer Garner (46 l.). Podczas gdy były mąż aktorki, Ben Affleck, nie próżnuje i wciąż wikła się w nowe związki, ona przez długi czas pozostawała singielką i skupiała się na karierze oraz wychowywaniu dzieci.

Garner dopiero niedawno zaczęła umawiać się na randki.

W październiku zagraniczne media donosiły, że związała się z biznesmenem Johnem Millerem (40 l.).

Wygląda jednak na to, że nie są sobie pisani, gdyż, jak informuje portal „Enterteinment Tonight”, aktorka zakończyła już tę relację.

Powód? Kiedy zrobił się wokół nich szum medialny, zaczęło się psuć w ich związku i gwiazda uznała, że to jednak nie było to.

Tym samym znów została singielką…


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Jennifer

Jennifer Anne Garner (ur. 17 kwietnia 1972 w Houston) – amerykańska aktorka i producentka.

Dwukrotnie zamężna; jej pierwszym mężem był znany z serialu Felicity aktor Scott Foley, którego poślubiła 19 października 2000 roku. Para rozwiodła się 30 marca 2003 r. Jej drugim mężem został Ben Affleck. Mają dwie córki – Violet Anne (ur. 2005) i Seraphinę Rose Elizabeth (ur. 2009) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (ur. 2012)[1].

Po roli drugoplanowej w Pearl Harbor (2001), Garner zyskała uznanie za rolę oficera CIA Sydney Bristow w thrillerze szpiegowskim ABC Alias, który nadawany był od 2001 do 2006 roku. Za pracę nad serią wygrała nagrodę Złotego Globu i nagrodę SAG oraz uzyskała cztery nominacje do nagrody Primetime Emmy.

Garner często pracuje jako aktywista w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i jest członkiem zarządu organizacji Save the Children. Jest także zwolenniczką kampanii przeciwko paparazzi wśród dzieci gwiazd. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono: 80 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *