Jennifer Aniston: mąż często przebywa poza domem


Jennifer Aniston, 47-letnia gwiazda serialu „Przyjaciele”, od ponad roku jest żoną aktora Justina Therouxa (45 l.). Para nie widuje się jednak prawie w ogóle. Dlaczego?
Według plotkarskiej prasy Aniston i Theroux przechodzą małżeński kryzys.
Aktor całe dnie spędza na planach filmowych, w domu będąc tylko gościem. W najnowszym wywiadzie Jennifer postanowiła zdementować informacje o kryzysie, przyznając jednak, że męża widuje jedynie od święta.
– Nie ma go w domu prawie w ogóle, bo dużo pracuje – opowiada. – Ale jak już wróci, jesteśmy nierozłączni. Jeśli jego kumple chcą z nim wypić albo obejrzeć mecz, muszą przyjść do nas. Justina nikomu nie wypożyczam! – mówi aktorka, dodając, że w Boże Narodzenie będzie okazja pobyć trochę razem. Aniston zaprosiła bowiem ukochanego na wakacje…
– Będziemy byczyć się na słońcu, czytać książki, grać w inteligentne gry i sączyć drinki. Na pytanie, czy wszystkie święta spędzają razem, odpowiada: – Raz miało być inaczej, bo pracował wtedy w Berlinie. Tymczasem zrobił niespodziankę i na jeden wieczór przyleciał. Przyszło mnóstwo znajomych i była impreza do rana.
źródło: pomponik.pl
Biografia Jennifer
Jennifer Joanna Linn Anastassakis[1], lepiej znana jako Jennifer Aniston (ur. 11 lutego 1969[2][3][4] w Sherman Oaks[5]) – amerykańska aktorka i producentka filmowa[6]. Sławę zdobyła dzięki roli Rachel Green w sitcomie Przyjaciele, za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem[7]. Występowała w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach[8].
Aniston urodziła się w Sherman Oaks[9], dzielnicy Los Angeles, jako córka aktorskiej pary Johna Anistona i Nancy Dow[10][11]. Ojciec Aniston, imigrant z Grecji, grywał w popularnych operach mydlanych takich jak Dni naszego życia, Search for Tomorrow czy Love of Life[12]. Matka Aniston urodziła się w Nowym Jorku, jej dziadek był włoskim imigrantem. Inni wstępni matki wywodzą się ze Szkocji, Irlandii i w niewielkiej liczbie z Grecji. Ma dwóch przyrodnich braci, Johna i Alexa. Jej ojcem chrzestnym był najlepszy przyjaciel jej ojca, Telly Savalas.
Jako dziecko spędziła wraz z rodziną rok w Grecji, skąd pochodzi jej ojciec. W późniejszym czasie rodzina przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie Aniston uczęszczała najpierw do Szkoły Rudolfa Steinera, a później do Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts na Manhattanie. Po ukończeniu szkoły występowała w w offbroadwayowskich sztukach, takich jak For Dear Life, czy Checker’s Grave. Jednocześnie dorabiała na utrzymanie pracując na pół etatu w telemarketingu oraz jako kurier rowerowy i kelnerka. W 1989 roku Aniston powróciła do Los Angeles.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Justina
Justin Paul Theroux[1], lepiej znany jako Justin Theroux (ur. 10 sierpnia 1971[2] w Waszyngtonie[3]) – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, także reżyser i scenarzysta[4].
Pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec Eugene Theroux to artysta amator, absolwent Pratt Institute w Nowym Jorku, jego matka Phyllis Theroux[5] to autorka rozpraw Stan Kalifornia i inne stanowe ulgi (California and Other States of Grace) i Książka piewców (The Book of Eulogies)[6]. Ma młodszego brata Sebastiana (ur. 1989). Jego wujek Paul jest powieściopisarzem i autorem wielu książek podróżniczych (na podstawie jego książki Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast) powstał film z Harrisonem Fordem), a jego kuzyn Louis Theroux to dziennikarz. Uczęszczał do Buxton School z internatem w Williamstown, w stanie Massachusetts. Ukończył College w Bennington, w stanie Vermont na kierunku sztuk wizualnych i dramatu[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz