Jennifer Aniston jest w separacji z mężem


Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstają się po dwóch latach małżeństwa. Para poinformowała o swojej decyzji media i fanów. Aniston i Theroux byli razem przez siedem lat. Dla niej to może być drugi, a dla niego pierwszy rozwód. Czy rzeczywiście Jennifer planuje wrócić do Brada Pitta…? Przeczytajcie oświadczenie, które wstrząsnęło całym Hollywood!
Aniston rozstaje się z mężem! To naprawdę koniec? Justin i gwiazda serialu „Przyjaciele” wydali wspólne oświadczenie, w którym poinformowali, że się rozstają. Jedynie po dwóch latach małżeństwa. Ale rozwód Jennifer i Theroux był gorącym tematem w USA już od listopada. A wszystko przez ich gigantyczne kłótnie, o których było głośno w całym Hollywood. Aniston i Justin ostatni raz byli widziani razem w październiku 2017 roku. Spędzili oddzielnie święta Bożego Narodzenia, a pod koniec roku Theroux wyprowadził się z ich posiadłości. Teraz Jennifer i jej (wciąż jeszcze) mąż potwierdzili krążące od miesięcy plotki. Pytanie, co jest powodem ich rozstania. Czyżby rzeczywiście Aniston pragnęła wrócić do Brada Pitta, a Justin zakochał się w koleżance z planu zdjęciowego, Emmie Stone…? Poniżej zamieszczamy treść oświadczenia zapowiadającego rozstanie Jennifer i Theroux. Przeczytajcie i poznajcie szczegóły rozstania roku!

Aby ograniczyć ilość kolejnych spekulacji, postanowiliśmy oficjalnie poinformować, że jesteśmy w separacji. Tę wspólną decyzję podjęliśmy zgodnie pod koniec ubiegłego roku. Pozostaniemy przyjaciółmi. W normalnych okolicznościach zachowalibyśmy tę wiadomość dla siebie, ale, jak wiadomo, nasza branża karmi się plotkami i nie przepuści okazji do formułowania sensacyjnych teorii.Dlatego chcieliśmy poinformować Was o faktycznych powodach naszego rozstania. Od teraz cokolwiek wyjdzie na temat naszej separacji od osób trzecich, jest niczym innym jak wymyślaną przez nie fikcją. Będziemy robić, co w naszej mocy, by zachować do siebie wzajemny szacunek oraz miłość, jaka nas połączyła.

Aniston i Justin pobrali się 5 sierpnia 2015 roku. W sumie byli parą przez 7 lat. Szczegóły ceremonii ślubnej nie są znane, wiadomo tylko, że byli na niej obecni najbliżsi Jennifer i Theroux, w tym przyjaciółka Aniston z serialu „Przyjaciele”, Courteney Cox. Serialowa Rachel Green nigdy nie pokazała w mediach swojej sukni ślubnej ani nie pochwaliła się ani jedną fotografią z wesela.
Aktorka świętowała niedawno 49 urodziny. Obchodziła je w towarzystwie przyjaciół, ale nie było wśród nich jej męża. Mimo wszystko najnowsze doniesienia w amerykańskich mediach mówią, że Jennifer jest w dobrej formie, a z rozstaniem z Justin pogodziła się już dawno temu. Teraz jest gotowa zacząć nowe życie i zdeterminowana, by utrzymać z (wkrótce byłym) mężem poprawne i bliskie relacje.
Aniston i Theroux byli bardzo prywatną parą. Jennifer rozstała się z mężem pod koniec 2017 roku, a więc niemal równo rok po tym, jak Angelina Jolie wystąpiła o rozwód z Bradem Pittem. Plotkuje się, że całe Hollywood marzy, aby Pitt i Aniston do siebie wrócili. Ale czy to możliwe…? Pożyjemy, zobaczymy.
Rozwód Jennifer (49) i Justina (46) to jak dotąd jedna z największych sensacji w światowym show-biznesie w 2018 roku. Dla Aniston to może być drugi rozwód (pierwszy, z Bradem Pittem, miał miejsce w 2005 roku). Dla Theroux – pierwszy.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jennifer
Jennifer Joanna Linn Anastassakis[1], znana jako Jennifer Aniston (ur. 11 lutego 1969[2][3][4] w Sherman Oaks[5]) – amerykańska aktorka i producentka filmowa[6]. Sławę zdobyła dzięki roli Rachel Green w sitcomie Przyjaciele, za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem[7]. Występowała w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach[8].
Aniston urodziła się w Sherman Oaks[9], dzielnicy Los Angeles, jako córka aktorskiej pary Johna Anistona i Nancy Dow[10][11]. Ojciec Aniston, imigrant z Grecji, grywał w popularnych operach mydlanych takich jak Dni naszego życia, Search for Tomorrow czy Love of Life[12]. Matka Aniston urodziła się w Nowym Jorku, jej dziadek był włoskim imigrantem. Inni wstępni matki wywodzą się ze Szkocji, Irlandii i w niewielkiej liczbie z Grecji. Ma dwóch przyrodnich braci, Johna i Alexa. Jej ojcem chrzestnym był najlepszy przyjaciel jej ojca, Telly Savalas.
Jako dziecko spędziła wraz z rodziną rok w Grecji, skąd pochodzi jej ojciec. W późniejszym czasie rodzina przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie Aniston uczęszczała najpierw do Szkoły Rudolfa Steinera, a później do Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts na Manhattanie. Po ukończeniu szkoły występowała w w offbroadwayowskich sztukach, takich jak For Dear Life, czy Checker’s Grave. Jednocześnie dorabiała na utrzymanie pracując na pół etatu w telemarketingu oraz jako kurier rowerowy i kelnerka. W 1989 roku Aniston powróciła do Los Angeles.
Kilka słów z Wikipedii o Justinie
Justin Paul Theroux[1][2] (ur. 10 sierpnia 1971 w Waszyngtonie) – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, także reżyser i scenarzysta[3].
Pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec Eugene Theroux to artysta amator, absolwent Pratt Institute w Nowym Jorku, jego matka Phyllis Theroux[4] to autorka rozpraw Stan Kalifornia i inne stanowe ulgi (California and Other States of Grace) i Książka piewców (The Book of Eulogies)[5]. Ma młodszego brata Sebastiana (ur. 1989). Jego wujek Paul jest powieściopisarzem i autorem wielu książek podróżniczych (na podstawie jego książki Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast) powstał film z Harrisonem Fordem, a jego kuzyn Louis Theroux to dziennikarz[6]. Uczęszczał do Buxton School z internatem w Williamstown, w stanie Massachusetts. Ukończył College w Bennington, w stanie Vermont na kierunku sztuk wizualnych i dramatu[7].
Zagrał na scenie Broadwayu w przedstawieniu Przestrzegać synów Ulsteru udających się w kierunku Somme (Observe the Sons of Ulster Marching Toward the Somme) Franka McGuinessa, produkcjach off-broadwayowskich oraz adaptacjach komedii szekspirowskiej – Wiele hałasu o nic (Much Ado About Nothing), Dwunasta noc (Twelfth Night) i Sen nocy letniej (A Midsummer Night’s Dream). Występował w Theatre Workshop, Roundabout Theatre i Actor’s Playhouse w inscenizacji Musisz ukryć swoją miłość (Hide Your Love Away), której bohaterem jest Brian Epstein – menedżer zespołu muzycznego The Beatles, a także spektaklu Trzy siostry (Three Sisters) Antona Czechowa w reżyserii Bena Stillera z Jeanne Tripplehorn.
Kilka słów z Wikipedii o separacji
Separacja (tzw. rozdzielenie małżonków od stołu i łoża) – faktyczny lub formalny stan w małżeństwie polegający na rozkładzie pożycia małżeńskiego. Separacja faktyczna nie pociąga za sobą skutków prawnych. Separacja formalna jest instytucją prawną orzekaną przez sąd na wniosek jednego lub obojga małżonków. W odróżnieniu od rozwodu separacja nie rozwiązuje związku małżeńskiego.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz