Jarosław Boberek i Magdalena Turczeniewicz są parą?


Na zdjęciu Boberek i Turczeniewicz
boberek-turczeniewiczOd kilku miesięcy trwają spekulacje, kto jest nową ukochaną 51-letniego aktora, niezapomnianego posterunkowego z „Rodziny zastępczej” i króla dubbingu.

To Magdalena Turczeniewicz (31 l.), aktorka, znana m.in. z seriali „Egzamin z życia” oraz „Galeria” – donosi „Na Żywo”.

Para po raz pierwszy pojawiła się razem w czerwcu 2014 r. na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Jednak ich obecność nie wzbudziła podejrzeń.

W środowisku wiadomo było, że tych dwoje zna się od dawna. Jarosław i Magda spotkali się na planie serialu „Galeria” dwa lata temu. On grał w nim policjanta Adama Walczaka, ona zaś Karolinę, właścicielkę stoiska z biżuterią.

– Między zdjęciami spędzali ze sobą sporo czasu, ale nikomu nie przyszło do głowy, że coś ich może łączyć. Przecież oboje mieli ułożone życie – opowiada tygodnikowi osoba z produkcji serialu.

Boberek był mężem aktorki Ilony Kucińskiej, z którą ma dwóch synów: Jana (22) oraz Franka (20), a Magda była w związku z Francuzem Pierrickiem, ojcem jej syna.

Dziewczyna zdecydowała się na rewolucję w swoim życiu i porzuciła Francję, przyjmując rolę w „Galerii”.

– Zostawiła ukochanego oraz ich dom pod Paryżem i z synkiem przyjechała do Polski – mówi informatorka gazety.

Termin rozprawy rozwodowej Jarosława i jego żony Ilony początkowo wyznaczono na 24 września. Rozprawę jednak odroczono ze względu na stan zdrowia kobiety. Odbędzie się ona po 20 października – poinformowała Joanna Adamowicz z biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 235 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *