Janusz Korwin Mikke i Dominika wzięli ślub?


Korwin-Mikke-dominika-sJanusz Korwin Mikke (73 l.) wziął ślub z Dominiką (29 l.), matką jego dwojga dzieci! Do takich sensacyjnych wiadomości dotarli dziennikarze „Super Expressu”. W podróż poślubną świeżo upieczeni małżonkowie pojechali do Chin.
Do mediów trafiły sensacyjne wiadomości, według których Janusz Korwin-Mikke niedawno… wziął ślub!
O sprawie pisze „Super Express”. Dziennikarze tabloidu twierdzą, że polityk poślubił znacznie od siebie młodszą Dominikę, matkę jego dwojga dzieci. Podobno kobieta naciskała na to, by zalegalizować ten związek. Wreszcie postawiła na swoim.
Korwin-Mikke i jego ukochana mieli wziąć ślub cywilny, a następnie wyjechać do Chin na „miesiąc miodowy”. Rzeczywiście, lider partii KORWiN na swoim profilu na Facebooku chwali się wizytą w Azji, ale oczywiście nic nie wspomina o tym, jakoby towarzyszyła mu Dominika. Kobieta unika rozgłosu i bardzo chroni swoją prywatność.
Wiadomo o niej niewiele. Działała niegdyś w strukturach Unii Polityki Realnej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a jej pasja to sztuka, muzyka, taniec i poezja. Dominika jest także… fanką piłki nożnej.
Na co dzień zajmuje się m.in. wychowywaniem 5-letniej Nadziei i 3-letniego Karola. Z wieloma rodzicielskimi obowiązkami musi radzić sobie sama, bo pomimo szczerych chęci Korwin-Mikke ma dużo pracy i nie bywa w domu tak często, jakby chciał.
Jednak gdy już ma okazję na zabawę ze swoimi dziećmi, wykorzystuje ten czas na dość oryginalne aktywności. Opublikował wideo, na którym pokazuje, w jaki sposób spędza czas ze swoimi pociechami.
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona