Janet Jackson i Wissam Al Mana biorą rozwód?


Janet Jackson (50 l.) dopiero co została po raz pierwszy mamą. Sielanka rodzinna nie trwała jednak długo. Gwiazda rozwodzi się z mężem!

Piosenkarka w styczniu tego roku doczekała się pierwszego dziecka, co odbiło się szerokim echem w mediach. Na świat przyszła jej córeczka Eissa. Ojcem dziewczynki jest mąż gwiazdy, sporo młodszy od niej biznesmen Wissam Al Mana.

Para pobrała się w 2012 roku i sprawiali wrażenie idealnej pary. Wokalistka za namową ukochanego zgodziła się nawet przejść na Islam.

Tuż po narodzinach ich dziecka paparazzi przyłapali ich na spacerze. Wyglądali na najszczęśliwszych ludzi pod słońcem i nic nie wskazywało na to, że za chwilę mogą się rozstać.

Niestety, jak donoszą zagraniczne media, sielanka w ich rodzinie nie trwała długo. Małżonkowie przestali się dogadywać i wspólnie zdecydowali o rozwodzie.

„Oboje uznali, że lepiej będzie, jeśli pójdą osobnymi ścieżkami i nie była to wcale pochopna decyzja” – mówi bliski znajomy Janet Jackson w rozmowie z „Daily Mail”.

Dodał również, że dogadali się już co do opieki nad córeczką. Dziewczynka zostanie z mamą w Londynie, a jej tata będzie mógł ją regularnie odwiedzać i czynnie uczestniczyć w jej wychowaniu.
źródło: pomponik.pl

Biografia Janet

Janet Damita Jo Jackson (ur. 16 maja 1966 w Gary[2]) – wokalistka amerykańska, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrań, aktorka, tancerka. Sprzedała na całym świecie ponad 100 milionów płyt i jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki[3][4].

Wychowała się w Encino, Los Angeles, Kalifornia. Jest najmłodszym dzieckiem w rodzinie Jacksonów pracującym w branży muzycznej. Zaczęła występować na scenie z rodziną (The Jackson 5) już w wieku 7 lat, później rozpoczęła karierę zawodową jako aktorka w różnych odcinkach serialu telewizyjnego The Jacksons z 1976 r.

W wieku 16 lat, w 1982 r. Janet podpisała kontrakt z wytwórnią A&M, która wydała jej samodzielny, debiutancki album w tym samym roku, pod tytułem Janet Jackson. Dwa lata później wydała drugi album: „Dream Street”. Oba jednak nie osiągnęły większych sukcesów. W 1984 zawarła związek małżeński z James DeBarge. Małżeństwo trwało krótko, a w połowie 1985 r. zostało unieważnione.

Przed wydaniem trzeciego albumu studyjnego Control (1986) Jackson rozpoczęła długą współpracę fonograficzną z producentami Jimmy Jam and Terry Lewis.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 23 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *