Jan Wieczorkowski pokazał żonę Urszulę Kaczmarczyk


Wieczorkowski i KaczmarczykJana Wieczorkowskiego bardzo rzadko można spotkać na imprezach, tym bardziej w towarzystwie żony, Urszuli Kaczmarczyk. To ona 'leczyła’ jego złamane serce po rozstaniu z Moniką Brodką. Para wzięła ślub pięć lat temu i wspólnie wychowują dwóch synów. Wieczorkowski spotykał się także z Reni Jusis, z którą poznali się na początku swoich karier. Najnowszy film, w którym zagrał gwiazdor to Sprawiedliwy.
źródło: pomponik.pl
Biografia Jana
Jan Wieczorkowski (ur. 24 lutego 1972 w Rabce-Zdroju) – polski aktor.
Uczęszczał do I Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju.
W 1997 ukończył studia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jego kreacją dyplomową (nagrodzoną na II Festiwalu Przedstawień Dyplomowych w Łodzi, 1997) była tytułowa rola w sztuce Rolanda Topora Joko świętuje rocznicę. Wystąpił też w teleturnieju Fort Boyard.
Uwagę masowej publiczności zwrócił na siebie rolą Michała Chojnickiego w telenoweli Klan (od 1997 do 2004), z której zrezygnował po siedmiu latach i został zastąpiony przez innego aktora. Ma również na swoim koncie występy na dużym ekranie, m.in. w komedii U Pana Boga za piecem (1998) i w filmie obyczajowym Enduro Bojz (2000). W latach od 2008 gra jedną z głównych ról w serialu o Cichociemnych pt. Czas honoru.
Życie prywatne
Aktor jest żonaty. Jego żoną jest Urszula Karczmarczyk[1]. Ich syn (ur. 2009) ma na imię Jan.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)